Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00
2. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
3. Oliver Gnilka MKS Smyk Prudnik 5 0.00
4. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 5 0.00
5. Bartłomiej Dorota Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 0.00
6. Jakub Lubański Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 0.00
7. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00
8. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00
9. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
10. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
11. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
12. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00
13. Maksymilian Pławszewski Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 0.00
14. Wiktor Chrobak KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
15. Łukasz Mazur MKS Smyk Prudnik 5 0.00
16. Tibor Gałęzyka Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 0.00
17. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 4 0.00
18. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
19. Michał Poloczek Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 0.00
20. Przemysław Hul MKS Smyk Prudnik 3 0.00
21. Robert Jurajda Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00
22. Michał Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
23. Michał Wawrzyniak MKS Smyk Prudnik 5 0.00
24. Jakub Mączka MKS Smyk Prudnik 5 0.00
25. Gracjan Sitek MKS Smyk Prudnik 3 0.00
26. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00
27. Bartosz Stefan MKS Smyk Prudnik 5 0.00
28. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
29. Mateusz Klimas KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
30. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00
31. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 0.00
32. Kacper Mańkowski KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
33. Adrian Kublicki MKS Smyk Prudnik 5 0.00
34. Adam Brożyna MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
35. Oleg Sławiński Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 0.00
36. Paweł Leśniak Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 0.00
37. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
38. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00
39. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00
40. Bartosz Dancewicz MKS Smyk Prudnik 5 0.00
41. Szymon Stach Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00
42. Kacper Małyska KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
43. Oskar Sobieszczański MKS Smyk Prudnik 4 0.00
44. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook