Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Bloki suma Bloki śr Bloki otrzymane suma Bloki otrzymane śr
1. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00 0 0.00
2. Michał Poloczek Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 0.00 0 0.00
3. Michał Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0 0.00
4. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
5. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00 0 0.00
6. Oskar Sobieszczański MKS Smyk Prudnik 4 0.00 0 0.00
7. Wiktor Chrobak KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
8. Tibor Gałęzyka Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 0.00 0 0.00
9. Adam Brożyna MKS Strzelce Opolskie 3 0.00 0 0.00
10. Bartłomiej Dorota Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 0.00 0 0.00
11. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0 0.00
12. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
13. Przemysław Hul MKS Smyk Prudnik 3 0.00 0 0.00
14. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0 0.00
15. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00 0 0.00
16. Mateusz Klimas KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
17. Bartosz Dancewicz MKS Smyk Prudnik 5 0.00 0 0.00
18. Szymon Stach Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00 0 0.00
19. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00 0 0.00
20. Łukasz Mazur MKS Smyk Prudnik 5 0.00 0 0.00
21. Kacper Mańkowski KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
22. Oleg Sławiński Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 0.00 0 0.00
23. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 5 0.00 0 0.00
24. Jakub Mączka MKS Smyk Prudnik 5 0.00 0 0.00
25. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0 0.00
26. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00 0 0.00
27. Jakub Lubański Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 0.00 0 0.00
28. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0 0.00
29. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 6 0.00 0 0.00
30. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
31. Maksymilian Pławszewski Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 0.00 0 0.00
32. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00 0 0.00
33. Adrian Kublicki MKS Smyk Prudnik 5 0.00 0 0.00
34. Oliver Gnilka MKS Smyk Prudnik 5 0.00 0 0.00
35. Michał Wawrzyniak MKS Smyk Prudnik 5 0.00 0 0.00
36. Robert Jurajda Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00 0 0.00
37. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00 0 0.00
38. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 5 0.00 0 0.00
39. Gracjan Sitek MKS Smyk Prudnik 3 0.00 0 0.00
40. Bartosz Stefan MKS Smyk Prudnik 5 0.00 0 0.00
41. Kacper Małyska KS Minibasketball Racibórz 6 0.00 0 0.00
42. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 4 0.00 0 0.00
43. Paweł Leśniak Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 0.00 0 0.00
44. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 0.00 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook