Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 4 76 19.00
2. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 4 65 16.25
3. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 4 61 15.25
4. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 4 46 11.50
5. Tibor Gałęzyka Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 46 15.33
6. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 4 46 11.50
7. Łukasz Mazur MKS Smyk Prudnik 3 42 14.00
8. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 2 40 20.00
9. Bartłomiej Richter MKS Strzelce Opolskie 2 38 19.00
10. Oskar Sobieszczański MKS Smyk Prudnik 3 38 12.67
11. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 37 12.33
12. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 2 30 15.00
13. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 4 29 7.25
14. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 2 25 12.50
15. Wiktor Chrobak KS Minibasketball Racibórz 4 21 5.25
16. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 4 21 5.25
17. Maksymilian Pławszewski Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 19 6.33
18. Gracjan Sitek MKS Smyk Prudnik 2 18 9.00
19. Bartosz Stefan MKS Smyk Prudnik 3 17 5.67
20. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 2 16 8.00
21. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska 1 15 15.00
22. Bartosz Dancewicz MKS Smyk Prudnik 3 15 5.00
23. Jakub Mączka MKS Smyk Prudnik 3 15 5.00
24. Mateusz Klimas KS Minibasketball Racibórz 4 13 3.25
25. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 4 12 3.00
26. Oleg Sławiński Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 12 4.00
27. Łukasz Brój Weegree AZS Politechnika Opolska 2 11 5.50
28. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 1 11 11.00
29. Kacper Małyska KS Minibasketball Racibórz 4 11 2.75
30. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 2 11 5.50
31. Paweł Leśniak Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 10 5.00
32. Robert Jurajda Weegree AZS Politechnika Opolska 2 10 5.00
33. Adrian Kublicki MKS Smyk Prudnik 3 10 3.33
34. Szymon Stach Weegree AZS Politechnika Opolska 1 8 8.00
35. Michał Wawrzyniak MKS Smyk Prudnik 3 8 2.67
36. Oliver Gnilka MKS Smyk Prudnik 3 8 2.67
37. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 1 7 7.00
38. Jakub Lubański Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 6 3.00
39. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 4 6 1.50
40. Maciej Sproski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 5 5.00
41. Michał Krajewski MKS Strzelce Opolskie 3 4 1.33
42. Kacper Mańkowski KS Minibasketball Racibórz 4 4 1.00
43. Szymon Główka KS Minibasketball Racibórz 2 3 1.50
44. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 2 2 1.00
45. Piotr Greszczuk MKS Strzelce Opolskie 2 0 0.00
46. Maciej Korchut MKS Strzelce Opolskie 2 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook