Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 5 106 5 0 6 0 0 0 4 0 0 0 112 0
2. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 102 6 0 7 0 0 0 15 0 0 0 109 0
3. Łukasz Mazur MKS Smyk Prudnik 5 85 5 0 4 0 0 0 14 0 0 0 89 0
4. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 5 83 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 83 0
5. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 75 5 0 14 0 0 0 16 0 0 0 89 0
6. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 5 72 5 0 0 0 0 0 22 0 0 0 72 0
7. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 6 62 6 0 3 0 0 0 13 0 0 0 65 0
8. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 6 61 6 0 1 0 0 0 15 0 0 0 62 0
9. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 55 4 0 11 0 0 0 3 0 0 0 66 0
10. Tibor Gałęzyka Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 54 4 0 0 0 0 0 10 0 0 0 54 0
11. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 5 47 5 0 2 0 0 0 12 0 0 0 49 0
12. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 4 46 4 0 4 0 0 0 8 0 0 0 50 0
13. Bartosz Stefan MKS Smyk Prudnik 5 44 5 0 0 0 0 0 16 0 0 0 44 0
14. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska 3 41 3 0 0 0 0 0 6 0 0 0 41 0
15. Wiktor Chrobak KS Minibasketball Racibórz 6 40 6 0 1 0 0 0 14 0 0 0 41 0
16. Bartosz Dancewicz MKS Smyk Prudnik 5 40 5 0 0 0 0 0 7 0 0 0 40 0
17. Bartłomiej Richter MKS Strzelce Opolskie 2 38 2 0 0 0 0 0 6 0 0 0 38 0
18. Oskar Sobieszczański MKS Smyk Prudnik 4 38 4 0 0 0 0 0 9 0 0 0 38 0
19. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 4 36 4 0 3 0 0 0 12 0 0 0 39 0
20. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 4 34 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 34 0
21. Maksymilian Pławszewski Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 33 4 0 3 0 0 0 8 0 0 0 36 0
22. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 3 29 3 0 2 0 0 0 3 0 0 0 31 0
23. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 3 27 3 0 1 0 0 0 3 0 0 0 28 0
24. Jakub Mączka MKS Smyk Prudnik 5 23 5 0 1 0 0 0 6 0 0 0 24 0
25. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 4 22 4 0 1 0 0 0 10 0 0 0 23 0
26. Michał Wawrzyniak MKS Smyk Prudnik 5 20 5 0 2 0 0 0 1 0 0 0 22 0
27. Mateusz Klimas KS Minibasketball Racibórz 6 19 6 0 0 0 0 0 5 0 0 0 19 0
28. Adrian Kublicki MKS Smyk Prudnik 5 18 5 0 0 0 0 0 7 0 0 0 18 0
29. Gracjan Sitek MKS Smyk Prudnik 3 18 3 0 2 0 0 0 5 0 0 0 20 0
30. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 5 16 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 16 0
31. Oliver Gnilka MKS Smyk Prudnik 5 16 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 16 0
32. Bartłomiej Dorota Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 15 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 15 0
33. Jakub Trytek MKS Smyk Prudnik 2 14 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 14 0
34. Adam Brożyna MKS Strzelce Opolskie 3 14 3 0 0 0 0 0 8 0 0 0 14 0
35. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 4 14 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 14 0
36. Robert Jurajda Weegree AZS Politechnika Opolska 5 12 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 12 0
37. Michał Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 12 5 0 1 0 0 0 4 0 0 0 13 0
38. Paweł Leśniak Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 12 3 0 0 0 0 0 12 0 0 0 12 0
39. Oleg Sławiński Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 12 3 0 0 0 0 0 7 0 0 0 12 0
40. Szymon Stach Weegree AZS Politechnika Opolska 3 12 3 0 1 0 0 0 8 0 0 0 13 0
41. Kacper Małyska KS Minibasketball Racibórz 6 12 6 0 0 0 0 0 17 0 0 0 12 0
42. Łukasz Brój Weegree AZS Politechnika Opolska 2 11 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0 14 0
43. Kacper Lysek MKS Strzelce Opolskie 2 10 2 0 1 0 0 0 5 0 0 0 11 0
44. Michał Poloczek Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 8 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 8 0
45. Radosław Niewęgłowski MKS Strzelce Opolskie 2 7 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 8 0
46. Karol Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 7 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 8 0
47. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 6 6 6 0 2 0 0 0 12 0 0 0 8 0
48. Jakub Lubański Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 6 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 6 0
49. Maciej Sproski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0
50. Przemysław Hul MKS Smyk Prudnik 3 5 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 5 0
51. Kacper Mańkowski KS Minibasketball Racibórz 6 5 6 0 0 0 0 0 4 0 0 0 5 0
52. Patryk Łuszczyński MKS Smyk Prudnik 1 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
53. Szymon Główka KS Minibasketball Racibórz 2 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 0
54. Karol Ganczarski Weegree AZS Politechnika Opolska II 1 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
55. Maciej Korchut MKS Strzelce Opolskie 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56. Dorian Łuszczyna MKS Strzelce Opolskie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57. Piotr Greszczuk MKS Strzelce Opolskie 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
58. Jakub Koczy MKS Strzelce Opolskie 2 0 2 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
Polski Związek Koszykówki Facebook