Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
2. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00 0.00 0.00
3. Przemysław Hul MKS Smyk Prudnik 2 0.00 0.00 0.00
4. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 5 0.00 0.00 0.00
5. Michał Poloczek Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 0.00 0.00 0.00
6. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
7. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
8. Paweł Leśniak Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 0.00 0.00 0.00
9. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00 0.00 0.00
10. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00 0.00 0.00
11. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 3 0.00 0.00 0.00
12. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 3 0.00 0.00 0.00
13. Bartosz Stefan MKS Smyk Prudnik 4 0.00 0.00 0.00
14. Bartłomiej Dorota Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 0.00 0.00 0.00
15. Tibor Gałęzyka Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 0.00 0.00 0.00
16. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 5 0.00 0.00 0.00
17. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00 0.00 0.00
18. Łukasz Brój Weegree AZS Politechnika Opolska 2 0.00 0.00 0.00
19. Jakub Lubański Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 0.00 0.00 0.00
20. Oskar Sobieszczański MKS Smyk Prudnik 4 0.00 0.00 0.00
21. Jakub Mączka MKS Smyk Prudnik 4 0.00 0.00 0.00
22. Kacper Małyska KS Minibasketball Racibórz 5 0.00 0.00 0.00
23. Oleg Sławiński Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 0.00 0.00 0.00
24. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 2 0.00 0.00 0.00
25. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
26. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 4 0.00 0.00 0.00
27. Gracjan Sitek MKS Smyk Prudnik 3 0.00 0.00 0.00
28. Łukasz Mazur MKS Smyk Prudnik 4 0.00 0.00 0.00
29. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00 0.00 0.00
30. Wiktor Chrobak KS Minibasketball Racibórz 5 0.00 0.00 0.00
31. Szymon Stach Weegree AZS Politechnika Opolska 2 0.00 0.00 0.00
32. Michał Wawrzyniak MKS Smyk Prudnik 4 0.00 0.00 0.00
33. Adrian Kublicki MKS Smyk Prudnik 4 0.00 0.00 0.00
34. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 5 0.00 0.00 0.00
35. Kacper Mańkowski KS Minibasketball Racibórz 5 0.00 0.00 0.00
36. Michał Krajewski MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
37. Maksymilian Pławszewski Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 0.00 0.00 0.00
38. Robert Jurajda Weegree AZS Politechnika Opolska 4 0.00 0.00 0.00
39. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
40. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 2 0.00 0.00 0.00
41. Mateusz Klimas KS Minibasketball Racibórz 5 0.00 0.00 0.00
42. Oliver Gnilka MKS Smyk Prudnik 4 0.00 0.00 0.00
43. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 0.00 0.00 0.00
44. Bartosz Dancewicz MKS Smyk Prudnik 4 0.00 0.00 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook