Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 5 98 19.60
2. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 4 85 21.25
3. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 75 15.00
4. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 5 72 14.40
5. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 4 64 16.00
6. Łukasz Mazur MKS Smyk Prudnik 4 56 14.00
7. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 55 13.75
8. Tibor Gałęzyka Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 54 13.50
9. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 5 51 10.20
10. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 5 49 9.80
11. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 4 46 11.50
12. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska 3 41 13.67
13. Oskar Sobieszczański MKS Smyk Prudnik 4 38 9.50
14. Maksymilian Pławszewski Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 33 8.25
15. Wiktor Chrobak KS Minibasketball Racibórz 5 33 6.60
16. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 4 29 7.25
17. Bartosz Stefan MKS Smyk Prudnik 4 27 6.75
18. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 3 27 9.00
19. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 2 24 12.00
20. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 3 23 7.67
21. Mateusz Klimas KS Minibasketball Racibórz 5 19 3.80
22. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 2 19 9.50
23. Gracjan Sitek MKS Smyk Prudnik 3 18 6.00
24. Bartosz Dancewicz MKS Smyk Prudnik 4 17 4.25
25. Adrian Kublicki MKS Smyk Prudnik 4 16 4.00
26. Michał Wawrzyniak MKS Smyk Prudnik 4 16 4.00
27. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 3 16 5.33
28. Bartłomiej Dorota Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 15 7.50
29. Jakub Mączka MKS Smyk Prudnik 4 15 3.75
30. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 4 12 3.00
31. Oleg Sławiński Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 12 4.00
32. Oliver Gnilka MKS Smyk Prudnik 4 12 3.00
33. Paweł Leśniak Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 12 4.00
34. Kacper Małyska KS Minibasketball Racibórz 5 11 2.20
35. Łukasz Brój Weegree AZS Politechnika Opolska 2 11 5.50
36. Robert Jurajda Weegree AZS Politechnika Opolska 4 10 2.50
37. Szymon Stach Weegree AZS Politechnika Opolska 2 10 5.00
38. Michał Poloczek Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 8 4.00
39. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 3 8 2.67
40. Michał Krajewski MKS Strzelce Opolskie 4 7 1.75
41. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 5 6 1.20
42. Jakub Lubański Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 6 3.00
43. Kacper Mańkowski KS Minibasketball Racibórz 5 5 1.00
44. Przemysław Hul MKS Smyk Prudnik 2 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook