Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Grzegorz Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 5 22 4.40 0 0.00
2. Jakub Krajewski MKS Strzelce Opolskie 5 16 3.20 0 0.00
3. Bartosz Stefan MKS Smyk Prudnik 4 15 3.75 0 0.00
4. Kacper Małyska KS Minibasketball Racibórz 5 13 2.60 0 0.00
5. Łukasz Mazur MKS Smyk Prudnik 4 13 3.25 0 0.00
6. Paweł Leśniak Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 12 4.00 0 0.00
7. Borys Brodala KS Minibasketball Racibórz 5 12 2.40 0 0.00
8. Szymon Hencel MKS Strzelce Opolskie 5 12 2.40 0 0.00
9. Wiktor Chrobak KS Minibasketball Racibórz 5 12 2.40 0 0.00
10. Michał Brodala KS Minibasketball Racibórz 5 11 2.20 0 0.00
11. Tibor Gałęzyka Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 10 2.50 0 0.00
12. Dominik Zieziula KS Minibasketball Racibórz 5 10 2.00 0 0.00
13. Oskar Sobieszczański MKS Smyk Prudnik 4 9 2.25 0 0.00
14. Kacper Żurawel MKS Strzelce Opolskie 4 9 2.25 0 0.00
15. Michał Małyszka MKS Strzelce Opolskie 4 8 2.00 0 0.00
16. Piotr Jarosz Weegree AZS Politechnika Opolska 3 8 2.67 0 0.00
17. Tomasz Stasiak Weegree AZS Politechnika Opolska 3 8 2.67 0 0.00
18. Maksymilian Pławszewski Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 8 2.00 0 0.00
19. Oleg Sławiński Weegree AZS Politechnika Opolska II 3 7 2.33 0 0.00
20. Bartosz Dancewicz MKS Smyk Prudnik 4 7 1.75 0 0.00
21. Adrian Kublicki MKS Smyk Prudnik 4 6 1.50 0 0.00
22. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska 3 6 2.00 0 0.00
23. Jakub Mączka MKS Smyk Prudnik 4 6 1.50 0 0.00
24. Szymon Stach Weegree AZS Politechnika Opolska 2 5 2.50 0 0.00
25. Mateusz Klimas KS Minibasketball Racibórz 5 5 1.00 0 0.00
26. Gracjan Sitek MKS Smyk Prudnik 3 5 1.67 0 0.00
27. Michał Poloczek Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 4 2.00 0 0.00
28. Oliver Gnilka MKS Smyk Prudnik 4 4 1.00 0 0.00
29. Kacper Mańkowski KS Minibasketball Racibórz 5 4 0.80 0 0.00
30. Michał Krajewski MKS Strzelce Opolskie 4 4 1.00 0 0.00
31. Bartłomiej Dorota Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 3 1.50 0 0.00
32. Kacper Racławicki Weegree AZS Politechnika Opolska 2 3 1.50 0 0.00
33. Tobiasz Rybicki Weegree AZS Politechnika Opolska 4 3 0.75 0 0.00
34. Tymoteusz Polek Weegree AZS Politechnika Opolska II 4 3 0.75 0 0.00
35. Grzegorz Szczybło Weegree AZS Politechnika Opolska 3 3 1.00 0 0.00
36. Bartek Banaszkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 2 2 1.00 0 0.00
37. Karol Denys KS Minibasketball Racibórz 4 2 0.50 0 0.00
38. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 4 2 0.50 0 0.00
39. Jakub Lubański Weegree AZS Politechnika Opolska II 2 2 1.00 0 0.00
40. Marko Karnowka KS Minibasketball Racibórz 3 2 0.67 0 0.00
41. Przemysław Hul MKS Smyk Prudnik 2 2 1.00 0 0.00
42. Robert Jurajda Weegree AZS Politechnika Opolska 4 2 0.50 0 0.00
43. Michał Wawrzyniak MKS Smyk Prudnik 4 0 0.00 0 0.00
44. Łukasz Brój Weegree AZS Politechnika Opolska 2 0 0.00 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook