Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka 1

13.10.2020 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy --:--
13.10.2020 16:15 MCKiS Jaworzno - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
13.10.2020 17:00 GTK Gliwice - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
13.10.2020 18:30 Stela Cieszyn - Żorska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka 2

20.10.2020 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
20.10.2020 UKS MOSM Bytom - Stela Cieszyn --:--
20.10.2020 17:30 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MCKiS Jaworzno --:--
20.10.2020 17:30 MOSM Tychy - GTK Gliwice --:--

Kolejka 3

27.10.2020 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS MOSM Bytom --:--
27.10.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
27.10.2020 16:15 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy --:--
27.10.2020 17:00 GTK Gliwice - Żorska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka 4

03.11.2020 Żorska Akademia Koszykówki - MCKiS Jaworzno --:--
03.11.2020 UKS MOSM Bytom - GTK Gliwice --:--
03.11.2020 17:30 MOSM Tychy - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
03.11.2020 18:30 Stela Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza --:--

Kolejka 5

10.11.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
10.11.2020 16:15 MCKiS Jaworzno - UKS MOSM Bytom --:--
10.11.2020 17:00 GTK Gliwice - Stela Cieszyn --:--
10.11.2020 17:30 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MOSM Tychy --:--

Kolejka 6

17.11.2020 Żorska Akademia Koszykówki - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
17.11.2020 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
17.11.2020 MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice --:--
17.11.2020 18:30 Stela Cieszyn - MCKiS Jaworzno --:--

Kolejka 7

24.11.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Stela Cieszyn --:--
24.11.2020 16:15 MCKiS Jaworzno - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
24.11.2020 17:30 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - UKS MOSM Bytom --:--
24.11.2020 17:30 MOSM Tychy - Żorska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka 8

01.12.2020 UKS MOSM Bytom - MOSM Tychy --:--
01.12.2020 MKS Dąbrowa Górnicza - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
01.12.2020 17:00 GTK Gliwice - MCKiS Jaworzno --:--
01.12.2020 18:30 Stela Cieszyn - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--

Kolejka 9

08.12.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - GTK Gliwice --:--
08.12.2020 Żorska Akademia Koszykówki - UKS MOSM Bytom --:--
08.12.2020 17:30 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
08.12.2020 17:30 MOSM Tychy - Stela Cieszyn --:--

Kolejka 10

12.01.2021 Żorska Akademia Koszykówki - Stela Cieszyn --:--
12.01.2021 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MCKiS Jaworzno --:--
12.01.2021 17:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
12.01.2021 17:30 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - GTK Gliwice --:--

Kolejka 11

19.01.2021 MKS Dąbrowa Górnicza - Żorska Akademia Koszykówki --:--
19.01.2021 16:15 MCKiS Jaworzno - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
19.01.2021 17:00 GTK Gliwice - MOSM Tychy --:--
19.01.2021 18:30 Stela Cieszyn - UKS MOSM Bytom --:--

Kolejka 12

26.01.2021 UKS MOSM Bytom - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
26.01.2021 Żorska Akademia Koszykówki - GTK Gliwice --:--
26.01.2021 17:30 MOSM Tychy - MCKiS Jaworzno --:--
26.01.2021 17:30 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--

Kolejka 13

16.02.2021 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MOSM Tychy --:--
16.02.2021 MKS Dąbrowa Górnicza - Stela Cieszyn --:--
16.02.2021 16:15 MCKiS Jaworzno - Żorska Akademia Koszykówki --:--
16.02.2021 17:00 GTK Gliwice - UKS MOSM Bytom --:--

Kolejka 14

23.02.2021 UKS MOSM Bytom - MCKiS Jaworzno --:--
23.02.2021 Żorska Akademia Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
23.02.2021 17:30 MOSM Tychy - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
23.02.2021 18:30 Stela Cieszyn - GTK Gliwice --:--

Kolejka 15

09.03.2021 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS MOSM Bytom --:--
09.03.2021 16:15 MCKiS Jaworzno - Stela Cieszyn --:--
09.03.2021 17:00 GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
09.03.2021 17:30 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - Żorska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka 16

16.03.2021 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKiS Jaworzno --:--
16.03.2021 UKS MOSM Bytom - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
16.03.2021 Żorska Akademia Koszykówki - MOSM Tychy --:--
16.03.2021 18:30 Stela Cieszyn - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--

Kolejka 17

23.03.2021 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
23.03.2021 16:15 MCKiS Jaworzno - GTK Gliwice --:--
23.03.2021 17:30 MOSM Tychy - UKS MOSM Bytom --:--
23.03.2021 17:30 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - Stela Cieszyn --:--

Kolejka 18

30.03.2021 MKS Dąbrowa Górnicza - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
30.03.2021 UKS MOSM Bytom - Żorska Akademia Koszykówki --:--
30.03.2021 17:00 GTK Gliwice - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
30.03.2021 18:30 Stela Cieszyn - MOSM Tychy --:--
Polski Związek Koszykówki Facebook