Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Franciszek Soiński UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 13 409 31.46
2. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 14 308 22.00
3. Wojciech Jagiełło MKS MOS Katowice 11 284 25.82
4. Jakub Cisowski UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 15 256 17.07
5. Samuel Kuczera STELA Cieszyn 12 247 20.58
6. Jeremiasz Santarius STELA Cieszyn 11 206 18.73
7. Michał Szarbatke MKS MOS Katowice 11 206 18.73
8. Bartosz Ptak UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 14 200 14.29
9. Igor Górzkowski MOSM Tychy 13 199 15.31
10. Piotr Pożarowszczyk MKS Wodzisław Śląski 13 173 13.31
11. Konrad Litwin UKS Jedynka Niemodlin 10 159 15.90
12. Mikołaj Kolarski MKS Wodzisław Śląski 13 158 12.15
13. Krzysztof Jargoń MKS Wodzisław Śląski 11 148 13.45
14. Mateusz Niemczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 146 14.60
15. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 12 144 12.00
16. Michał Koziej Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 138 12.55
17. Mateusz Czarnojan STELA Cieszyn 11 137 12.45
18. Paweł Rak MKKS Rybnik 12 136 11.33
19. Tomasz Trela STELA Cieszyn 12 136 11.33
20. Patryk Czop UKS Jedynka Niemodlin 11 127 11.55
21. Maciej Ciechelski MCKiS Jaworzno 9 127 14.11
22. Maksymilian Pleszczyński UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 14 123 8.79
23. Wiktor Dulian MCKiS Jaworzno 9 121 13.44
24. Piotr Palmąka MKS Dąbrowa Górnicza 15 121 8.07
25. Bartosz Całusiński UKS MOSM Bytom II 12 114 9.50
26. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 10 113 11.30
27. Kacper Wojtas MKS Dąbrowa Górnicza 14 112 8.00
28. Artur Szczeponek MKS Wodzisław Śląski 13 111 8.54
29. Kornel Tatar MKS Dąbrowa Górnicza 13 111 8.54
30. Tomasz Pancherz UKS MOSM Bytom II 11 110 10.00
31. Mateusz Walkowicz UKS Jedynka Niemodlin 10 109 10.90
32. Oliwer Śląski MCKiS Jaworzno 9 109 12.11
33. Tymoteusz Krok MKKS Rybnik 12 105 8.75
34. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 10 104 10.40
35. Witold Krassowka UKS MOSM Bytom 14 102 7.29
36. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 10 100 10.00
37. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 11 96 8.73
38. Bartosz Jordan MKS Wodzisław Śląski 9 96 10.67
39. Marcin Miklaszewski UKS Jedynka Niemodlin 10 96 9.60
40. Szymon Krzywoń MOSM Tychy 13 95 7.31
41. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 14 95 6.79
42. Michał Zatoński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 91 8.27
43. Ksawery Skurzyński MCKiS Jaworzno 9 88 9.78
44. Radosław Waluscha MOSM Tychy 8 87 10.88
45. Patryk Sas-Jaworski Basket Hills Bielsko-Biała 6 81 13.50
46. Nataniel Gołębiewski UKS MOSM Bytom II 9 79 8.78
47. Jakub Król UKS Jedynka Niemodlin 11 77 7.00
48. Igor Drajerczak STELA Cieszyn 12 76 6.33
49. Juliusz Moskal UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 14 76 5.43
50. Tomasz Górski MKS Dąbrowa Górnicza 14 76 5.43
51. Oliwier Kogut MKS MOS Katowice 9 73 8.11
52. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 7 71 10.14
53. Marcel Lyko UKS MOSM Bytom 14 70 5.00
54. Wiktor Kurowski MKS Dąbrowa Górnicza 14 68 4.86
55. Jarosław Fierut MKS Wodzisław Śląski 13 66 5.08
56. Krzysztof Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 65 7.22
57. Franciszek Kala MKKS Rybnik 9 65 7.22
58. Beniamin Hajda UKS MOSM Bytom II 12 63 5.25
59. Mateusz Michnik MKS Wodzisław Śląski 12 63 5.25
60. Jan Iżak MOSM Tychy 14 62 4.43
61. Dominik Kościelecki UKS MOSM Bytom II 11 62 5.64
62. Michał Nawrocki MKS Wodzisław Śląski 9 61 6.78
63. Mikołaj Olma Basket Hills Bielsko-Biała 5 61 12.20
64. ROCH ANCZYKOWSKI MOSM Tychy 10 60 6.00
65. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 11 60 5.45
66. Kacper Cepiga UKS MOSM Bytom II 12 60 5.00
67. Maciej Pacześny UKS MOSM Bytom 14 58 4.14
68. Łukasz Chodaniecki UKS Jedynka Niemodlin 10 57 5.70
69. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 10 55 5.50
70. Mikołaj Olejniczak MKS MOS Katowice 9 55 6.11
71. Nikodem Korczak Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 54 4.91
72. Maksymilian Bauer MKS MOS Katowice 6 53 8.83
73. Oskar Paśnikowski MKS Dąbrowa Górnicza 12 52 4.33
74. Michał Głaz MKS MOS Katowice 11 51 4.64
75. Kacper Pieniacha UKS Jedynka Niemodlin 9 51 5.67
76. Dominik Trześniewski UKS MOSM Bytom 12 49 4.08
77. Błażej Damek MOSM Tychy 15 48 3.20
78. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 12 46 3.83
79. Jakub Dudka MOSM Tychy 9 46 5.11
80. Michał Sawa MOSM Tychy 10 45 4.50
81. WIKTOR CZYŻEWSKI MOSM Tychy 8 44 5.50
82. Kacper Wójciga Basket Hills Bielsko-Biała 7 43 6.14
83. Jakub Jachym MKKS Rybnik 12 42 3.50
84. MARCEL MARKS KS Pogoń Ruda Śląska 5 42 8.40
85. Dominik Tórz UKS MOSM Bytom II 12 40 3.33
86. Piotr Tabaszewski KS Pogoń Ruda Śląska 6 38 6.33
87. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 10 37 3.70
88. Robert Mulka MCKiS Jaworzno 5 36 7.20
89. Marcel Flis MKS Dąbrowa Górnicza 10 35 3.50
90. Patryk Ludwiński UKS MOSM Bytom 12 35 2.92
91. Jakub Reich UKS MOSM Bytom 12 34 2.83
92. Mirosław Halamoda KS Pogoń Ruda Śląska 5 34 6.80
93. Dawid Balcer STELA Cieszyn 12 31 2.58
94. Antoni Mikłusiak Basket Hills Bielsko-Biała 7 31 4.43
95. Tymoteusz Herda MOSM Tychy 9 30 3.33
96. MAREK HALAMODA KS Pogoń Ruda Śląska 7 30 4.29
97. Nataniel Jankowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 30 4.29
98. Paweł Całka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 29 2.64
99. Paweł Grzywacz MOSM Tychy 14 29 2.07
100. Franciszek Wręga MKS Dąbrowa Górnicza 10 29 2.90
101. Kacper Bartyzel Basket Hills Bielsko-Biała 6 28 4.67
102. Kuba Żurek MKS Wodzisław Śląski 12 27 2.25
103. Adam Kusa Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 27 2.45
104. Kacper Litwinowicz UKS Jedynka Niemodlin 11 26 2.36
105. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 5 26 5.20
106. Michał Malak STELA Cieszyn 12 26 2.17
107. Emmanuel Johnson MKKS Rybnik 9 26 2.89
108. Marcin Stypka MKS Dąbrowa Górnicza 12 26 2.17
109. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 25 2.78
110. Patryk Kwiczala STELA Cieszyn 10 25 2.50
111. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 9 21 2.33
112. Wojciech Banot STELA Cieszyn 12 21 1.75
113. Paweł Fragstein KS Pogoń Ruda Śląska 4 20 5.00
114. Filip Wandzel Basket Hills Bielsko-Biała 7 20 2.86
115. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 11 20 1.82
116. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom II 11 15 1.36
117. Dawid Kaniecki MKS MOS Katowice 10 15 1.50
118. Mateusz Wilczek MKKS Rybnik 11 15 1.36
119. Maksymilian Steczek Basket Hills Bielsko-Biała 7 14 2.00
120. Krystian Majda MCKiS Jaworzno 8 13 1.63
121. Szymon Golik KS Pogoń Ruda Śląska 8 13 1.63
122. Piotr Gwiazda MKS MOS Katowice 8 13 1.63
123. Jakub Lesiak MKS Dąbrowa Górnicza 8 12 1.50
124. Oliwier Łopaciński UKS MOSM Bytom II 10 12 1.20
125. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 9 12 1.33
126. Mateusz Seweryn MKKS Rybnik 11 12 1.09
127. Łukasz Nakielny MCKiS Jaworzno 7 12 1.71
128. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 6 12 2.00
129. Ryszard Przybylski UKS Jedynka Niemodlin 7 12 1.71
130. Aleksander Bazański MKKS Rybnik 7 12 1.71
131. Mateusz Budzicz MOSM Tychy 8 11 1.38
132. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 7 11 1.57
133. Jan Forfecki MOSM Tychy 9 11 1.22
134. Mateusz Jamrozik MKS MOS Katowice 9 10 1.11
135. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 13 10 0.77
136. Krzysztof Bochenek MCKiS Jaworzno 8 10 1.25
137. Jakub Bulik KS Pogoń Ruda Śląska 8 10 1.25
138. Jakub Kopyto KS Pogoń Ruda Śląska 8 9 1.13
139. Jakub Jeleń Basket Hills Bielsko-Biała 4 9 2.25
140. Jakub Lewandowski MKS MOS Katowice 7 9 1.29
141. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 7 9 1.29
142. Marek Ilnicki MKS MOS Katowice 8 9 1.13
143. Grzegorz Frymus MKS Dąbrowa Górnicza 8 9 1.13
144. Igor Jarocki UKS Jedynka Niemodlin 9 9 1.00
145. Jakub Wikło Basket Hills Bielsko-Biała 7 9 1.29
146. Melsik Sargsyan MCKiS Jaworzno 9 8 0.89
147. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 5 8 1.60
148. Kacper Kratiuk MKS MOS Katowice 9 7 0.78
149. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 5 7 1.40
150. Paweł Malczewski MKS Wodzisław Śląski 9 7 0.78
151. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 5 6 1.20
152. Szymon Kmera MKS MOS Katowice 8 6 0.75
153. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom II 9 5 0.56
154. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom II 7 5 0.71
155. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom II 7 5 0.71
156. Marcel Zych KS Pogoń Ruda Śląska 8 4 0.50
157. Daniel Gerula UKS Jedynka Niemodlin 6 4 0.67
158. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 6 4 0.67
159. Kosma Kolarczyk MKS Wodzisław Śląski 8 4 0.50
160. Franciszek Wróbel Basket Hills Bielsko-Biała 7 4 0.57
161. Franciszek Otorowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 4 0.50
162. Antoni Rynkiewicz MCKiS Jaworzno 7 2 0.29
163. Michał Tyrpa MCKiS Jaworzno 6 2 0.33
164. Leonard Głażewski Basket Hills Bielsko-Biała 7 2 0.29
165. Hubert Heinrich Basket Hills Bielsko-Biała 7 2 0.29
166. Kacper Głowacz MCKiS Jaworzno 8 2 0.25
167. Łukasz Maliszczak MCKiS Jaworzno 5 1 0.20
168. Dawid Wątroba MCKiS Jaworzno 7 1 0.14
169. Mateusz Nowak KS Pogoń Ruda Śląska 4 0 0.00
170. Szymon Tomaszewicz MKS MOS Katowice 6 0 0.00
171. Kacper Makarewicz UKS Jedynka Niemodlin 7 0 0.00
172. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 5 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook