Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U20M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Bloki
Bloki suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Bloki suma
Bloki śr
Bloki otrzymane suma
Bloki otrzymane śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Bloki suma
Bloki śr
Bloki otrzymane suma
Bloki otrzymane śr
1.
Paweł Sitek
ŻAK Żory
8
0.00
0
0.00
2.
Dawid Rasztabiga
MKS Dąbrowa Górnicza
7
0.00
0
0.00
3.
Kamil Augustynowicz
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
8
0.00
0
0.00
4.
Piotr Adamus
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
8
0.00
0
0.00
5.
Marcel Natanek
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
0.00
0
0.00
6.
Marcel Kłosowski
MKS Dąbrowa Górnicza
7
0.00
0
0.00
7.
Szymon Tobiasz
GTK Gliwice
8
0.00
0
0.00
8.
Sebastian Michalczuk
ŻAK Żory
8
0.00
0
0.00
9.
Miłosz Żebrowski
ŻAK Żory
8
0.00
0
0.00
10.
Mateusz Taistra
MCKS Czeladź
4
0.00
0
0.00
11.
Mariusz Działowy
MCKS Czeladź
8
0.00
0
0.00
12.
Jakub Pietrzak
ŻAK Żory
8
0.00
0
0.00
13.
Kacper Wojciechowski
ŻAK Żory
8
0.00
0
0.00
14.
Bartłomiej Szady
ŻAK Żory
6
0.00
0
0.00
15.
Mateusz Maziarz
MKS Dąbrowa Górnicza
8
0.00
0
0.00
16.
Piotr Golc
ŻAK Żory
7
0.00
0
0.00
17.
Jacek Nowak
GTK Gliwice
6
0.00
0
0.00
18.
Maciej Gidek
MCKS Czeladź
4
0.00
0
0.00
19.
Dominik Nanuś
MKS Dąbrowa Górnicza
5
0.00
0
0.00
20.
Michał Spinczyk
GTK Gliwice
8
0.00
0
0.00
21.
Kacper Wosiński
MCKS Czeladź
7
0.00
0
0.00
22.
Radosław Jędrzejek
MCKS Czeladź
5
0.00
0
0.00
23.
Mateusz Przęzak
MCKS Czeladź
8
0.00
0
0.00
24.
Filip Kłoda
MKS Dąbrowa Górnicza
8
0.00
0
0.00
25.
Przemysław Paluch
MCKS Czeladź
8
0.00
0
0.00
26.
Kacper Trzaska
MCKS Czeladź
7
0.00
0
0.00
27.
Kacper Makowski
MCKS Czeladź
5
0.00
0
0.00
28.
Patryk Korus
MCKS Czeladź
7
0.00
0
0.00
29.
Stanisław Heliński
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
8
0.00
0
0.00
30.
Patryk Polis
MCKS Czeladź
6
0.00
0
0.00
31.
Jakub Stróżczyk
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
0.00
0
0.00
32.
Jakub Ściegienny
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
7
0.00
0
0.00
33.
Daniel Dawdo
GTK Gliwice
4
0.00
0
0.00
34.
Adam Dziedzic
MCKS Czeladź
8
0.00
0
0.00
35.
Jakub Nowak
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
8
0.00
0
0.00
36.
Dominik Sala
MKS Dąbrowa Górnicza
8
0.00
0
0.00
37.
Michał Chudzik
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
8
0.00
0
0.00
38.
Łukasz Kłaczek
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
6
0.00
0
0.00
39.
Patryk Szołtysek
ŻAK Żory
7
0.00
0
0.00
40.
Kacper Czubak
ŻAK Żory
8
0.00
0
0.00
41.
Mateusz Szlachetka
GTK Gliwice
4
0.00
0
0.00
42.
Sebastian Stępień
MKS Dąbrowa Górnicza
8
0.00
0
0.00
43.
Szymon Kukuczka
GTK Gliwice
6
0.00
0
0.00
44.
Tomasz Krzymiński
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
0.00
0
0.00
45.
Paweł Radzicki
MKS Dąbrowa Górnicza
5
0.00
0
0.00
46.
Mateusz Poloczek
GTK Gliwice
8
0.00
0
0.00
47.
Paweł Makuła
ŻAK Żory
8
0.00
0
0.00
48.
Maciej Czachor
GTK Gliwice
8
0.00
0
0.00
49.
Szymon Wąsik
GTK Gliwice
8
0.00
0
0.00
50.
Szymon Kusyk
GTK Gliwice
7
0.00
0
0.00
51.
Jarosław Wesołowski
MKS Dąbrowa Górnicza
5
0.00
0
0.00
52.
Paweł Christ
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
6
0.00
0
0.00
53.
Michał Paluch
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
4
0.00
0
0.00
54.
Krystian Grzegorz Olszyczka
MCKS Czeladź
4
0.00
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia