Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U20M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Stanisław Heliński
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
8
165
20.63
2.
Dawid Rasztabiga
MKS Dąbrowa Górnicza
7
143
20.43
3.
Michał Spinczyk
GTK Gliwice
8
134
16.75
4.
Jakub Nowak
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
8
124
15.50
5.
Jakub Ściegienny
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
7
116
16.57
6.
Miłosz Żebrowski
ŻAK Żory
8
104
13.00
7.
Szymon Wąsik
GTK Gliwice
8
101
12.63
8.
Sebastian Stępień
MKS Dąbrowa Górnicza
8
101
12.63
9.
Dominik Sala
MKS Dąbrowa Górnicza
8
100
12.50
10.
Bartłomiej Szady
ŻAK Żory
6
95
15.83
11.
Maciej Czachor
GTK Gliwice
8
95
11.88
12.
Paweł Sitek
ŻAK Żory
8
93
11.63
13.
Adam Dziedzic
MCKS Czeladź
8
90
11.25
14.
Michał Chudzik
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
8
87
10.88
15.
Patryk Polis
MCKS Czeladź
6
84
14.00
16.
Daniel Dawdo
GTK Gliwice
4
83
20.75
17.
Mateusz Maziarz
MKS Dąbrowa Górnicza
8
80
10.00
18.
Kacper Trzaska
MCKS Czeladź
7
78
11.14
19.
Patryk Szołtysek
ŻAK Żory
7
74
10.57
20.
Kacper Wosiński
MCKS Czeladź
7
71
10.14
21.
Jakub Stróżczyk
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
71
14.20
22.
Łukasz Kłaczek
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
6
71
11.83
23.
Szymon Kusyk
GTK Gliwice
7
63
9.00
24.
Piotr Golc
ŻAK Żory
7
63
9.00
25.
Marcel Kłosowski
MKS Dąbrowa Górnicza
7
63
9.00
26.
Mateusz Szlachetka
GTK Gliwice
4
62
15.50
27.
Mateusz Poloczek
GTK Gliwice
8
51
6.38
28.
Kacper Wojciechowski
ŻAK Żory
8
49
6.13
29.
Kamil Augustynowicz
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
8
41
5.13
30.
Szymon Kukuczka
GTK Gliwice
6
39
6.50
31.
Paweł Makuła
ŻAK Żory
8
36
4.50
32.
Kacper Czubak
ŻAK Żory
8
32
4.00
33.
Filip Kłoda
MKS Dąbrowa Górnicza
8
32
4.00
34.
Patryk Korus
MCKS Czeladź
7
32
4.57
35.
Piotr Adamus
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
8
31
3.88
36.
Paweł Radzicki
MKS Dąbrowa Górnicza
5
30
6.00
37.
Przemysław Paluch
MCKS Czeladź
8
27
3.38
38.
Jarosław Wesołowski
MKS Dąbrowa Górnicza
5
27
5.40
39.
Jacek Nowak
GTK Gliwice
6
27
4.50
40.
Tomasz Krzymiński
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
26
5.20
41.
Szymon Tobiasz
GTK Gliwice
8
25
3.13
42.
Jakub Pietrzak
ŻAK Żory
8
21
2.63
43.
Maciej Gidek
MCKS Czeladź
4
20
5.00
44.
Mateusz Przęzak
MCKS Czeladź
8
19
2.38
45.
Michał Paluch
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
4
18
4.50
46.
Mariusz Działowy
MCKS Czeladź
8
14
1.75
47.
Paweł Christ
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
6
13
2.17
48.
Sebastian Michalczuk
ŻAK Żory
8
12
1.50
49.
Marcel Natanek
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
11
2.20
50.
Radosław Jędrzejek
MCKS Czeladź
5
8
1.60
51.
Dominik Nanuś
MKS Dąbrowa Górnicza
5
6
1.20
52.
Krystian Grzegorz Olszyczka
MCKS Czeladź
4
5
1.25
53.
Mateusz Taistra
MCKS Czeladź
4
4
1.00
54.
Kacper Makowski
MCKS Czeladź
5
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia