Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: Stela Cieszyn

24.10.2020 09:00 Stela Cieszyn - Daas BH Bielsko-Biała 48:7
24.10.2020 10:00 Daas BH Bielsko-Biała - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 19:17
24.10.2020 11:00 Stela Cieszyn - MKKS Rybnik 39:35
24.10.2020 12:00 Daas BH Bielsko-Biała - MKKS Rybnik 18:44
24.10.2020 13:00 Stela Cieszyn - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 39:14

Turniej 2 Gospodarz: Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice

24.10.2020 11:45 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS MOS Katowice 52:60
24.10.2020 12:45 MKS MOS Katowice - MOSM Tychy 52:49
24.10.2020 13:45 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KŚ AZS Kuźnica Katowice 52:9
24.10.2020 14:45 MKS MOS Katowice - KŚ AZS Kuźnica Katowice 32:21
24.10.2020 15:45 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MOSM Tychy 38:30

Turniej 3 Gospodarz: Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry

MKKS Rybnik - KŚ AZS Kuźnica Katowice --:--
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - KŚ AZS Kuźnica Katowice --:--
21.11.2020 09:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MKKS Rybnik 30:56
21.11.2020 10:00 MKKS Rybnik - MOSM Tychy 31:33
21.11.2020 11:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MOSM Tychy 12:29

Turniej 4 Gospodarz: MKS Dąbrowa Górnicza

21.11.2020 09:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 66:8
21.11.2020 10:45 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS MOS Katowice 15:63
21.11.2020 12:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 44:36
21.11.2020 13:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15:48
21.11.2020 14:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS MOS Katowice 41:26

Turniej 6 Gospodarz: MKS Dąbrowa Górnicza II

12.12.2020 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - Stela Cieszyn 28:55
12.12.2020 11:15 MKS Dąbrowa Górnicza - Daas BH Bielsko-Biała 71:25
12.12.2020 12:30 MKS Dąbrowa Górnicza - Stela Cieszyn 54:25
12.12.2020 13:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - Daas BH Bielsko-Biała 28:41

Turniej 5 Gospodarz: MKS MOS Katowice

13.12.2020 09:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 52:8
13.12.2020 10:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKKS Rybnik 59:24
13.12.2020 11:30 MKS MOS Katowice - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 49:10
13.12.2020 12:30 MKS MOS Katowice - MKKS Rybnik 44:31

Turniej 7 Gospodarz: MKKS Rybnik

23.01.2021 09:00 MKKS Rybnik - MKS Dąbrowa Górnicza 32:62
23.01.2021 10:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MKS Dąbrowa Górnicza II 49:35
23.01.2021 11:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MKS Dąbrowa Górnicza 13:66
23.01.2021 12:00 MKKS Rybnik - MKS Dąbrowa Górnicza II 36:19

Turniej 8 Gospodarz: MOSM Tychy

07.02.2021 08:30 MOSM Tychy - Stela Cieszyn 44:35
07.02.2021 09:30 KŚ AZS Kuźnica Katowice - Daas BH Bielsko-Biała 8:72
07.02.2021 10:30 KŚ AZS Kuźnica Katowice - Stela Cieszyn 10:47
07.02.2021 11:30 MOSM Tychy - Daas BH Bielsko-Biała 82:36

Turniej 10 Gospodarz: KŚ AZS Kuźnica Katowice

20.02.2021 08:30 KŚ AZS Kuźnica Katowice - MOSM Tychy 0:20
20.02.2021 09:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 19:26
20.02.2021 10:30 KŚ AZS Kuźnica Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:20
20.02.2021 11:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 50:14
20.02.2021 12:30 KŚ AZS Kuźnica Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:20

Turniej 9 Gospodarz: Daas BH Bielsko-Biała

27.02.2021 09:00 Daas BH Bielsko-Biała - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15:47
27.02.2021 10:00 Stela Cieszyn - MKS MOS Katowice 54:47
27.02.2021 11:00 Stela Cieszyn - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 36:59
27.02.2021 12:00 Daas BH Bielsko-Biała - MKS MOS Katowice 43:42
Polski Związek Koszykówki Facebook