Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U14M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał A
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Jan Czorny
MKKS Rybnik
6
135
22.50
2.
Kacper Nowakowski
UKS MOSM Bytom
5
110
22.00
3.
Karol Łebek
MOSM Tychy
6
85
14.17
4.
Filip Maciejewski
Żorska Akademia Koszykówki
4
78
19.50
5.
Seweryn Cysarz
MKKS Rybnik
6
77
12.83
6.
Oliwier Kozłowski
Żorska Akademia Koszykówki
5
67
13.40
7.
Jakub Greń
UKS MOSM Bytom
6
66
11.00
8.
Patryk Brzegowy
Żorska Akademia Koszykówki
4
64
16.00
9.
Filip Wspaniały
MOSM Tychy
4
63
15.75
10.
Wiktor Żurawik
MOSM Tychy
6
60
10.00
11.
Kacper Szczepanek
MOSM Tychy
6
59
9.83
12.
Paweł Brandysiok
UKS MOSM Bytom
6
57
9.50
13.
Justin Kaczorek
Żorska Akademia Koszykówki
5
56
11.20
14.
Maksymilian Duda
UKS SP 27 Katowice
4
49
12.25
15.
Kuba Piśla
UKS SP 27 Katowice
5
49
9.80
16.
Dominik Leśnik
MOSM Tychy
6
47
7.83
17.
Krzysztof Kempa
UKS SP 27 Katowice
5
44
8.80
18.
Krzysztof Machała
MOSM Tychy
4
43
10.75
19.
Mikołaj Pakura
UKS MOSM Bytom
6
42
7.00
20.
Maciej Kaczmarek
UKS SP 27 Katowice
5
41
8.20
21.
Marcin Kosiorowski
MKKS Rybnik
6
40
6.67
22.
Kacper Indyk
MKS Dąbrowa Górnicza
5
39
7.80
23.
Jakub Kierot
UKS MOSM Bytom
6
38
6.33
24.
Tomasz Kłosok
MKKS Rybnik
6
37
6.17
25.
Patryk Wojtyka
MOSM Tychy
6
37
6.17
26.
Kajetan Kuczawski
UKS SP 27 Katowice
3
36
12.00
27.
Damian Kania
Żorska Akademia Koszykówki
5
33
6.60
28.
Stanisław Pelz
MKS Dąbrowa Górnicza
5
32
6.40
29.
Michał Grzymysławski
MOSM Tychy
6
31
5.17
30.
Maksymilian Siwik
UKS SP 27 Katowice
5
30
6.00
31.
Gabriel Kruczek
MKS Dąbrowa Górnicza
5
30
6.00
32.
Sebastian Kołowrot
MKKS Rybnik
6
28
4.67
33.
Przemysław Silski
UKS MOSM Bytom
6
28
4.67
34.
Radosław Wandzel
Żorska Akademia Koszykówki
5
26
5.20
35.
Krzysztof Jaroń
UKS MOSM Bytom
6
25
4.17
36.
Patryk Marszałek
MKKS Rybnik
6
24
4.00
37.
Kacper Szybiński
MKKS Rybnik
5
23
4.60
38.
Bartłomiej Staniak
MKS Dąbrowa Górnicza
6
23
3.83
39.
Bartosz Zmysłowski
MKS Dąbrowa Górnicza
6
22
3.67
40.
Krzysztof Buchta
UKS SP 27 Katowice
5
21
4.20
41.
Jakub Dudek
MKS Dąbrowa Górnicza
5
20
4.00
42.
Mateusz Żmuda
MOSM Tychy
5
20
4.00
43.
Ksawery Turek
UKS SP 27 Katowice
4
20
5.00
44.
Bartosz Kudela
MOSM Tychy
5
18
3.60
45.
Bartosz Bidiuk
UKS MOSM Bytom
6
18
3.00
46.
Kacper Mrukwa
UKS SP 27 Katowice
4
17
4.25
47.
Jakub Skorupa
MKKS Rybnik
5
17
3.40
48.
Tobiasz Bernaś
MOSM Tychy
4
16
4.00
49.
Franciszek Soiński
UKS MOSM Bytom
4
16
4.00
50.
Kasper Październy
UKS SP 27 Katowice
5
15
3.00
51.
Jakub Kamiński
Żorska Akademia Koszykówki
5
14
2.80
52.
Jakub Gdowik
MKS Dąbrowa Górnicza
3
14
4.67
53.
Oskar Petrykowski
Żorska Akademia Koszykówki
5
13
2.60
54.
Michał Kudela
MOSM Tychy
3
12
4.00
55.
Marcin Skowierzak
MKS Dąbrowa Górnicza
6
10
1.67
56.
Kacper Żesławski
Żorska Akademia Koszykówki
5
10
2.00
57.
Sergiusz Jarosiński
MKS Dąbrowa Górnicza
6
9
1.50
58.
Kacper Juszyński
MKKS Rybnik
3
8
2.67
59.
Wojciech Król
MOSM Tychy
4
7
1.75
60.
Bartosz Hetman
UKS SP 27 Katowice
3
7
2.33
61.
Sebastian Skowierzak
MKS Dąbrowa Górnicza
4
7
1.75
62.
Kacper Izbaner
Żorska Akademia Koszykówki
4
6
1.50
63.
Antoni Grzybczyk
MKKS Rybnik
6
6
1.00
64.
Tomasz Holeczek
UKS MOSM Bytom
6
6
1.00
65.
Tymoteusz Stacha
Żorska Akademia Koszykówki
5
5
1.00
66.
Sebastian Tkocz
MKKS Rybnik
4
5
1.25
67.
Mikołaj Wiśniewski
MKS Dąbrowa Górnicza
4
4
1.00
68.
Fabian Szarek
Żorska Akademia Koszykówki
5
4
0.80
69.
Grzegorz Bartoniek
MKKS Rybnik
6
3
0.50
70.
Piotr Sosgórnik
UKS SP 27 Katowice
3
3
1.00
71.
Mateusz Mikoszek
UKS SP 27 Katowice
3
2
0.67
72.
Dominik Rachwalski
MKS Dąbrowa Górnicza
6
2
0.33
73.
Mateusz Mazur
UKS MOSM Bytom
5
2
0.40
74.
Krystian Parada
MKS Dąbrowa Górnicza
5
0
0.00
75.
Jakub Myrda
MKKS Rybnik
3
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia