Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Stanisław Heliński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 8 201 25.13
2. Maciej Garwol MKS Smyk Prudnik 8 199 24.88
3. Mateusz Karwat MOSM Tychy 8 195 24.38
4. Wiktor Rajewicz AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 8 165 20.63
5. Alan Jatczyk MKS Smyk Prudnik 8 145 18.13
6. Artur Ziaja MOSM Tychy 8 142 17.75
7. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 7 129 18.43
8. Filip Sieradzki MKS Smyk Prudnik 8 119 14.88
9. Łukasz Piotrowski MOSM Tychy 8 117 14.63
10. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 6 108 18.00
11. Tomasz Krzymiński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 8 106 13.25
12. Szymon Wąsik Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 102 17.00
13. Łukasz Kłaczek AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 8 102 12.75
14. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 100 20.00
15. Michał Chudzik AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 8 100 12.50
16. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 96 19.20
17. Igor Wiliński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 8 95 11.88
18. Patryk Kociuga MKS Smyk Prudnik 8 84 10.50
19. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 7 79 11.29
20. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 77 11.00
21. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 7 70 10.00
22. Alan Szafer MKS Smyk Prudnik 7 64 9.14
23. Mateusz Poloczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 60 8.57
24. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 6 57 9.50
25. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 4 53 13.25
26. Karol Radoń Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 50 7.14
27. Jakub Jankowski MKS Smyk Prudnik 8 48 6.00
28. Szymon Tobiasz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 40 5.71
29. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 39 6.50
30. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 4 38 9.50
31. Artur DANIELAK MOSM Tychy 7 37 5.29
32. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 6 36 6.00
33. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 26 3.71
34. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 6 24 4.00
35. Karol Dudek AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 7 19 2.71
36. Kamil Szwadowski MKS Smyk Prudnik 5 18 3.60
37. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 8 17 2.13
38. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 7 16 2.29
39. Paweł Christ MOSM Tychy 8 14 1.75
40. Olaf Klonowski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 5 12 2.40
41. Kamil Kłoszewski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 4 11 2.75
42. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 4 10 2.50
43. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 4 8 2.00
44. Filip Hadam MOSM Tychy 5 7 1.40
45. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 5 6 1.20
46. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 6 1.50
47. Michał Paluch AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 5 4 0.80
48. Jakub Siewniak AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 4 4 1.00
49. Klaudiusz Borowski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 4 3 0.75
50. Mateusz Kempski MOSM Tychy 4 3 0.75
51. Jakub Dulniawka MKS Smyk Prudnik 7 2 0.29
52. Paweł Pawłowski MOSM Tychy 6 2 0.33
53. Tomasz Czekaj Żorska Akademia Koszykówki 4 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook