Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2021/2022
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-19 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Filip Salkiewicz
Weegree AZS Politechnika Opolska
6
193
32.17
2.
Jakub Pawelec
Weegree AZS Politechnika Opolska
8
157
19.63
3.
Michał Brodala
KS Minibasketball Racibórz
7
137
19.57
4.
Borys Brodala
KS Minibasketball Racibórz
6
98
16.33
5.
Marko Karnowka
KS Minibasketball Racibórz
7
81
11.57
6.
Patryk Baraniecki
KSK STAL BRZEG
6
71
11.83
7.
Karol Denys
KS Minibasketball Racibórz
7
69
9.86
8.
Tobiasz Rybicki
Weegree AZS Politechnika Opolska
4
67
16.75
9.
Jakub Szkoda
KSK STAL BRZEG
7
66
9.43
10.
Bartosz Kostuś
Weegree AZS Politechnika Opolska
6
62
10.33
11.
Emil Rak
Weegree AZS Politechnika Opolska
4
59
14.75
12.
Zahar Kusyi
Weegree AZS Politechnika Opolska
6
57
9.50
13.
Miłosz Wołk
KSK STAL BRZEG
5
53
10.60
14.
Kacper Dusza
KSK STAL BRZEG
7
49
7.00
15.
Filip Bobrzyk
KSK STAL BRZEG
5
42
8.40
16.
Jerzy Wróblewski
Weegree AZS Politechnika Opolska
7
41
5.86
17.
Patryk Grabowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
8
33
4.13
18.
Mikołaj Lipiński
KSK STAL BRZEG
6
29
4.83
19.
Krzysztof Sobótka
KSK STAL BRZEG
7
23
3.29
20.
Wiktor Chrobak
KS Minibasketball Racibórz
6
23
3.83
21.
Patryk Zowada
Weegree AZS Politechnika Opolska
5
20
4.00
22.
Kacper Mańkowski
KS Minibasketball Racibórz
6
17
2.83
23.
Rafał Wierzbicki
KSK STAL BRZEG
6
16
2.67
24.
Dmytro Khalymon
KSK STAL BRZEG
5
14
2.80
25.
Oskar Zawojski
KS Minibasketball Racibórz
7
11
1.57
26.
Bartosz Lukas
KSK STAL BRZEG
4
10
2.50
27.
Patryk Janus
KSK STAL BRZEG
5
10
2.00
28.
Kacper Lewicki
KSK STAL BRZEG
4
3
0.75
29.
Igor Papiernik
KS Minibasketball Racibórz
4
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia