Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 17 304 17.88
2. Marcel Mroczek AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 19 280 14.74
3. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 14 274 19.57
4. Kuba Piśla AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 16 257 16.06
5. Dawid Trela GTK Gliwice 13 255 19.62
6. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza II 14 224 16.00
7. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 16 224 14.00
8. Piotr Droś AZS Częstochowa 14 224 16.00
9. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 16 224 14.00
10. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 14 217 15.50
11. Maksymilian Duda AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 16 213 13.31
12. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 14 213 15.21
13. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 12 210 17.50
14. Dawid Pachowicz GTK Gliwice 18 207 11.50
15. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza 16 203 12.69
16. Jan Czorny MKKS Rybnik 13 196 15.08
17. Kacper Margiciok MKS Dąbrowa Górnicza 16 192 12.00
18. Bartosz Chodukiewicz GTK Gliwice 11 192 17.45
19. Michał Podulka GTK Gliwice 20 175 8.75
20. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza II 14 173 12.36
21. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 14 169 12.07
22. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 12 169 14.08
23. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 11 169 15.36
24. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 12 168 14.00
25. Artur Danielak MOSM Tychy 14 167 11.93
26. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 167 12.85
27. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 14 161 11.50
28. Karol Korczyk GTK Gliwice 18 161 8.94
29. Zbigniew Drzewiecki GTK Gliwice 20 160 8.00
30. Kajetan Kuczawski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 14 159 11.36
31. Przemysław Silski UKS MOSM Bytom II 14 156 11.14
32. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 16 155 9.69
33. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 16 152 9.50
34. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 15 148 9.87
35. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 10 146 14.60
36. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 12 145 12.08
37. Łukasz Rotyński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 18 143 7.94
38. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 12 141 11.75
39. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 14 141 10.07
40. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 13 139 10.69
41. Olaf Klonowski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 15 133 8.87
42. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom II 13 132 10.15
43. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 12 132 11.00
44. Filip Wspaniały MOSM Tychy 13 130 10.00
45. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 11 130 11.82
46. Norbert Maciejak GTK Gliwice 16 128 8.00
47. Franciszek Skrabek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 127 12.70
48. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 11 124 11.27
49. Mikołaj Klimontowicz MOSM Tychy 10 123 12.30
50. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 13 122 8.71
51. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom II 14 121 8.64
52. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 13 120 9.23
53. Kamil Smyła Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 119 10.82
54. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 11 116 10.55
55. Michał Cieślak AZS Częstochowa 12 116 9.67
56. Krzysztof Kempa AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 13 113 8.69
57. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 13 112 8.62
58. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom II 13 110 8.46
59. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 16 109 6.81
60. Mateusz Staniczek GTK Gliwice 17 107 6.29
61. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 12 106 8.83
62. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 14 102 7.29
63. Mikołaj Mazanek GTK Gliwice 19 99 5.21
64. Klaudiusz Tarnawski UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 10 96 9.60
65. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 17 86 5.06
66. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 85 10.63
67. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza II 10 85 8.50
68. Antoni Viscardi MOSM Tychy 13 81 6.23
69. Krzysztof Machała MOSM Tychy 13 80 6.15
70. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom II 10 80 8.00
71. Maciej Porwisz MKS Dąbrowa Górnicza II 10 79 7.90
72. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 13 79 6.08
73. Adam Przybył UKS MOSM Bytom II 9 72 8.00
74. Aleksander Wójcik AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 18 69 3.83
75. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 14 68 4.86
76. Karol Szymański AZS Częstochowa 14 67 4.79
77. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 13 64 4.92
78. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 9 60 6.67
79. Krystian Banaszczak AZS Częstochowa 7 59 8.43
80. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 13 59 4.54
81. Filip Bobrzyk MKS Dąbrowa Górnicza 8 55 6.88
82. Daniel Preficz UKS MOSM Bytom 12 53 4.42
83. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 12 53 4.42
84. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 12 52 4.33
85. Damian Urbański MKS Dąbrowa Górnicza 14 49 3.50
86. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 49 4.08
87. Kacper Pieloch MKS Dąbrowa Górnicza II 9 47 5.22
88. Igor Legierski MKKS Rybnik 13 46 3.54
89. Kamil Fudali MCKiS Jaworzno 12 46 3.83
90. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno 7 44 6.29
91. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 9 44 4.89
92. Jakub Kostorz GTK Gliwice 17 40 2.35
93. Patryk Prasałek MOSM Tychy 14 40 2.86
94. Marcin Wroński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 14 39 2.79
95. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 10 38 3.80
96. Bartosz Gajda Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 38 3.80
97. Tomasz Holeczek UKS MOSM Bytom II 11 38 3.45
98. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 12 36 3.00
99. Grzegorz Piwczyk AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 13 32 2.46
100. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 14 32 2.29
101. Filip Salkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska I 2 31 15.50
102. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 12 28 2.33
103. Kacper Cichy Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 7 28 4.00
104. Miłosz Bełdycki Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 27 3.00
105. Mateusz Jendros UKS MOSM Bytom II 12 27 2.25
106. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 11 26 2.36
107. Karol Łebek MOSM Tychy 9 25 2.78
108. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 13 24 1.85
109. Daniyil VORONTSOV AZS Częstochowa 10 23 2.30
110. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom, AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 12 21 1.75
111. Jeremi Sitek GTK Gliwice 13 21 1.62
112. Bartosz Studniarski UKS MOSM Bytom II 7 21 3.00
113. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 9 20 2.22
114. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 7 20 2.86
115. Bartosz Polczyk AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 12 19 1.58
116. Filip Hadam MOSM Tychy 8 19 2.38
117. ALEKSANDER KAMIŃSKI AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 17 1.70
118. Kacper Bugiel KSK Stal Brzeg 2 16 8.00
119. Kacper Garncarz KSK Stal Brzeg 2 16 8.00
120. Gabriel Kruczek MKS Dąbrowa Górnicza II 8 16 2.00
121. Jakub Pawelec Weegree AZS Politechnika Opolska I 2 14 7.00
122. Jakub Szkoda KSK Stal Brzeg 2 13 6.50
123. Jakub Kierot UKS MOSM Bytom II 10 11 1.10
124. Michał Pajor MKS Otmuchów 1 11 11.00
125. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 10 9 0.90
126. Mikołaj Mansfeld MCKiS Jaworzno 10 8 0.80
127. Patryk Grabowski Weegree AZS Politechnika Opolska I 2 8 4.00
128. Szymon Jędrzejczak Weegree AZS Politechnika Opolska I 2 8 4.00
129. Tomasz Hreciński MKS Otmuchów 1 8 8.00
130. Mateusz Wojtyński Weegree AZS Politechnika Opolska I 2 8 4.00
131. Bartosz Kostuś Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 7 7.00
132. Jakub Cebula MKS Otmuchów 1 7 7.00
133. Jan Juszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 7 7.00
134. Maciej Ciechelski MCKiS Jaworzno 8 6 0.75
135. Oliwer Śląski MCKiS Jaworzno 8 6 0.75
136. Bartosz Lukas KSK Stal Brzeg 2 6 3.00
137. Mikołaj Lipiński KSK Stal Brzeg 2 6 3.00
138. Jerzy Wypych Weegree AZS Politechnika Opolska I 2 5 2.50
139. Patryk Zowada Weegree AZS Politechnika Opolska I 2 4 2.00
140. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 1 4 4.00
141. Kacper Kuszaj KSK Stal Brzeg 1 2 2.00
142. Konrad Sławek MKS Otmuchów 1 2 2.00
143. Kacper Juras MKS Otmuchów 1 2 2.00
144. Kacper Lewicki KSK Stal Brzeg 2 2 1.00
145. Rafał Wierzbicki KSK Stal Brzeg 1 2 2.00
146. Dawid Janik Weegree AZS Politechnika Opolska I 1 2 2.00
147. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 1 1 1.00
148. Mateusz Jaworski Weegree AZS Politechnika Opolska I 2 0 0.00
149. Mateusz Pietrzak Weegree AZS Politechnika Opolska I 2 0 0.00
150. Marcin Zoń MKS Otmuchów 1 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook