Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U19M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał A
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Play OFF mecz i rewanż
Turniej barażowy
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Piotr Kawczyński
MKKS Rybnik
6
133
22.17
2.
Aleksander Wiśniewski
GTK Gliwice
5
108
21.60
3.
Marcin Kosiorowski
MKKS Rybnik
6
102
17.00
4.
Przemysław Paduch
MKS Dąbrowa Górnicza
6
101
16.83
5.
Kuba Piśla
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
6
101
16.83
6.
Dawid Orłowski
UKS MOSM Bytom
6
99
16.50
7.
Ignacy Jakacki
MOSM Tychy
5
85
17.00
8.
Mikołaj Adamczak
GTK Gliwice
5
85
17.00
9.
Maksymilian Duda
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
6
84
14.00
10.
Kacper Dziedzic
MKS Dąbrowa Górnicza
6
83
13.83
11.
Nikodem Sarna
MKKS Rybnik
6
74
12.33
12.
Jan Czorny
MKKS Rybnik
5
73
14.60
13.
Marcel Mroczek
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
6
72
12.00
14.
Kacper Margiciok
MKS Dąbrowa Górnicza
6
72
12.00
15.
Dawid Pachowicz
GTK Gliwice
6
71
11.83
16.
Kacper Nowakowski
UKS MOSM Bytom
4
70
17.50
17.
Filip Wspaniały
MOSM Tychy
6
69
11.50
18.
Mikołaj Klimontowicz
MOSM Tychy
5
65
13.00
19.
Bartosz Chodukiewicz
GTK Gliwice
5
64
12.80
20.
Artur Danielak
MOSM Tychy
6
63
10.50
21.
Patryk Zapert
UKS MOSM Bytom
5
55
11.00
22.
Radosław Pyplok
UKS MOSM Bytom
6
53
8.83
23.
Paweł Radzicki
MKS Dąbrowa Górnicza
6
53
8.83
24.
Szymon Jabłoński
UKS MOSM Bytom
4
50
12.50
25.
Adrian Ścieszka
MKKS Rybnik
6
49
8.17
26.
Krystian Zawadzki
MKS Dąbrowa Górnicza
6
47
7.83
27.
Oskar Suwała
UKS MOSM Bytom
3
47
15.67
28.
Krzysztof Kempa
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
6
46
7.67
29.
Karol Korczyk
GTK Gliwice
6
46
7.67
30.
Kacper Szczepanek
MOSM Tychy
5
46
9.20
31.
Kajetan Kuczawski
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
4
44
11.00
32.
Oskar Sułek
MKS Dąbrowa Górnicza
6
43
7.17
33.
Antoni Viscardi
MOSM Tychy
6
38
6.33
34.
Klaudiusz Tarnawski
UKS MOSM Bytom
,
UKS MOSM Bytom II
6
37
6.17
35.
Filip Kłoda
MKS Dąbrowa Górnicza
6
36
6.00
36.
Olaf Klonowski
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
3
36
12.00
37.
Michał Podulka
GTK Gliwice
6
36
6.00
38.
Krzysztof Machała
MOSM Tychy
6
35
5.83
39.
Aleksander Hosumbek
UKS MOSM Bytom
5
33
6.60
40.
Paweł Gierlotka
MOSM Tychy
6
31
5.17
41.
Łukasz Rotyński
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
31
6.20
42.
Mateusz Staniczek
GTK Gliwice
5
29
5.80
43.
Franciszek Ośliźlok
MKKS Rybnik
6
27
4.50
44.
Amadeusz Materowski
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
3
26
8.67
45.
Mikołaj Mazanek
GTK Gliwice
6
19
3.17
46.
Wojciech Seliga
MKS Dąbrowa Górnicza
4
19
4.75
47.
Norbert Maciejak
GTK Gliwice
3
19
6.33
48.
Marek Dragon
UKS MOSM Bytom
6
18
3.00
49.
Zbigniew Drzewiecki
GTK Gliwice
6
16
2.67
50.
Filip Hadam
MOSM Tychy
6
12
2.00
51.
Mikołaj Półtorak
MOSM Tychy
4
10
2.50
52.
Patryk Prasałek
MOSM Tychy
6
9
1.50
53.
Aleksander Wójcik
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
6
8
1.33
54.
Paweł Respondek
UKS MOSM Bytom
4
7
1.75
55.
Igor Legierski
MKKS Rybnik
6
7
1.17
56.
Damian Orynek
MKS Dąbrowa Górnicza
3
7
2.33
57.
ALEKSANDER KAMIŃSKI
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
4
5
1.25
58.
Maciej Kaczmarek
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
3
4
1.33
59.
Bartosz Polczyk
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
4
0.80
60.
Marcin Wroński
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
3
0.60
61.
Daniel Preficz
UKS MOSM Bytom
5
2
0.40
62.
Maciej Jelonek
UKS MOSM Bytom
,
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
5
2
0.40
63.
Jakub Kostorz
GTK Gliwice
5
2
0.40
64.
Grzegorz Piwczyk
AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice
3
2
0.67
65.
Sebastian Kołowrot
MKKS Rybnik
5
1
0.20
66.
Paweł Rzeszut
MKKS Rybnik
4
0
0.00
67.
Kacper Szybiński
MKKS Rybnik
4
0
0.00
68.
Jeremi Sitek
GTK Gliwice
5
0
0.00
69.
Kamil Królikowski
MKKS Rybnik
3
0
0.00
70.
Damian Urbański
MKS Dąbrowa Górnicza
5
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia