Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
O 3 miejsce
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Glenn Cosey
Arriva Polski Cukier Toruń
2
41
20.50
2.
Karol Gruszecki
Arriva Polski Cukier Toruń
2
36
18.00
3.
Vladimir Dragičević
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
33
16.50
4.
Martynas Gecevičius
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
30
15.00
5.
Łukasz Koszarek
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
27
13.50
6.
Przemysław Zamojski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
27
13.50
7.
D.J. Newbill
Arriva Polski Cukier Toruń
2
25
12.50
8.
Aaron Cel
Arriva Polski Cukier Toruń
2
24
12.00
9.
Boris Savović
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
24
12.00
10.
Cheikh Mbodj
Arriva Polski Cukier Toruń
2
21
10.50
11.
Adam Hrycaniuk
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
19
9.50
12.
Łukasz Wiśniewski
Arriva Polski Cukier Toruń
2
18
9.00
13.
Filip Matczak
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
11
5.50
14.
Aleksander Perka
Arriva Polski Cukier Toruń
2
11
5.50
15.
Bartosz Diduszko
Arriva Polski Cukier Toruń
2
11
5.50
16.
Krzysztof Sulima
Arriva Polski Cukier Toruń
2
6
3.00
17.
Alex Hernandez
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
6
3.00
18.
Damian Jeszke
Arriva Polski Cukier Toruń
1
5
5.00
19.
Edo Murić
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
2
5
2.50
20.
Tomasz Śnieg
Arriva Polski Cukier Toruń
2
2
1.00
21.
Paweł Krefft
Arriva Polski Cukier Toruń
1
0
0.00
22.
Jakub Der
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
1
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia