Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2019/2020
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-13 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Jakub Król
UKS Jedynka Niemodlin
7
127
18.14
2.
Tomasz Matkowski
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
5
109
21.80
3.
Kacper Litwinowicz
UKS Jedynka Niemodlin
7
89
12.71
4.
Kamil Zaczyk
Młode Orły MKS Otmuchów
5
85
17.00
5.
Tymoteusz Racławicki
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
6
68
11.33
6.
Piotr Lupzik
UKS Jedynka Niemodlin
7
58
8.29
7.
Jakub Tomaszewski
KS Start Meble Dobrodzień
6
58
9.67
8.
Piotr Mielczarek
KS Start Meble Dobrodzień
6
57
9.50
9.
Filip Jedynak
Młode Orły MKS Otmuchów
3
55
18.33
10.
Zahar Kusyi
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
4
54
13.50
11.
Jakub Bartków
UKS Jedynka Niemodlin
6
52
6.50
12.
Ryszard Przybylski
UKS Jedynka Niemodlin
6
45
7.50
13.
Antoni Piwowarczyk
Młode Orły MKS Otmuchów
5
44
8.80
14.
Karol Łakis
Młode Orły MKS Otmuchów
5
41
8.20
15.
Wojciech Marzec
Młode Orły MKS Otmuchów
4
40
10.00
16.
Igor Sowiński
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
5
39
7.80
17.
Kacper Konik
KS Start Meble Dobrodzień
5
34
6.80
18.
Przemysław Kochanek
UKS Jedynka Niemodlin
6
26
4.33
19.
Maksymilian Rozkocha
Młode Orły MKS Otmuchów
5
24
4.80
20.
Filip Świątek
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
5
23
4.60
21.
Wojciech Janicki
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
3
23
7.67
22.
Marcel Raczek
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
6
22
3.67
23.
Krzysztof Rynkiewicz
UKS Jedynka Niemodlin
7
21
3.00
24.
Maciej Grabinski
KS Start Meble Dobrodzień
6
21
3.50
25.
Michał Poloczek
KS Start Meble Dobrodzień
5
19
3.80
26.
Kamil Dulski
UKS Jedynka Niemodlin
7
18
2.57
27.
Jakub Wajman
UKS Jedynka Niemodlin
6
16
2.67
28.
Kacper Łaszewski
UKS Jedynka Niemodlin
4
15
3.75
29.
Alan Pachura
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
4
15
3.75
30.
Mateusz Włodarz
KS Start Meble Dobrodzień
6
14
2.33
31.
Rafał Dutkiewicz
UKS Jedynka Niemodlin
5
13
2.60
32.
Błażej Flek
Młode Orły MKS Otmuchów
3
13
4.33
33.
Łukasz Macioł
KS Start Meble Dobrodzień
6
13
2.17
34.
Mateusz Nieckarz
UKS Jedynka Niemodlin
5
11
2.20
35.
Tomasz Lis
Młode Orły MKS Otmuchów
5
11
2.20
36.
Vitolij Liutyi
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
6
9
1.50
37.
Michał Sikora
KS Start Meble Dobrodzień
5
8
1.60
38.
Marcin Wójcik
Młode Orły MKS Otmuchów
5
4
0.80
39.
Dominik Sołtys
Młode Orły MKS Otmuchów
3
4
1.33
40.
Adam Wiśniewski-Pęzioł
Młode Orły MKS Otmuchów
4
4
1.00
41.
Maciej Polek
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
4
2
0.50
42.
Maxymilian Bukartyk
KS Start Meble Dobrodzień
4
2
0.50
43.
Fabian Nowak
KS Start Meble Dobrodzień
5
2
0.40
44.
Marcel Latus
Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu
3
2
0.67
45.
Marcel Mazur
Młode Orły MKS Otmuchów
4
0
0.00
46.
Aron Skoruppa
KS Start Meble Dobrodzień
4
0
0.00
47.
Dawid Fuhl
KS Start Meble Dobrodzień
3
0
0.00
48.
Paweł Lissy
KS Start Meble Dobrodzień
6
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia