Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-20 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Straty
Straty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Straty suma
Straty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Straty suma
Straty śr.
1.
Mateusz Szweiger
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
6
0.00
2.
Kacper Radoń
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
5
0.00
3.
Mateusz Brzoza
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
4
0.00
4.
Kamil Skrzypczak
MMKS Kędzierzyn-Koźle
6
0.00
5.
Kacper Pawlik
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
6
0.00
6.
Aliaksei Karalchuk
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
5
0.00
7.
Szymon Angowski
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
4
0.00
8.
Kacper Racławicki
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
6
0.00
9.
Karol Nadybski
MKS Strzelce Opolskie
5
0.00
10.
Michał Spinczyk
MMKS Kędzierzyn-Koźle
3
0.00
11.
Szymon Kusyk
MMKS Kędzierzyn-Koźle
5
0.00
12.
Piotr Pakosz
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
5
0.00
13.
Kacper Król
MMKS Kędzierzyn-Koźle
3
0.00
14.
Bartosz Wieczorek
MMKS Kędzierzyn-Koźle
4
0.00
15.
Miłosz Łempicki
MMKS Kędzierzyn-Koźle
4
0.00
16.
Krzysztof Knapik
MMKS Kędzierzyn-Koźle
4
0.00
17.
Łukasz Brój
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
6
0.00
18.
Daniel Stąporek
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
5
0.00
19.
Adam Bączkowski
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
3
0.00
20.
Alan Szafer
MKS Strzelce Opolskie
3
0.00
21.
Mateusz Łukaszczykiewicz
MMKS Kędzierzyn-Koźle
6
0.00
22.
Michał Marcyniuk
MMKS Kędzierzyn-Koźle
5
0.00
23.
Patryk Mruczyński
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
6
0.00
24.
Jakub Młynarczyk
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
6
0.00
25.
Mateusz Pająk
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
3
0.00
26.
Jakub Kluczniok
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
6
0.00
27.
Karol Charyło
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
6
0.00
28.
Aleksander Juzwa
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
5
0.00
29.
Dominik Pruszkowski
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
5
0.00
30.
Wojciech Smoliński
MKS Strzelce Opolskie
6
0.00
31.
Piotr Kutek
MKS Strzelce Opolskie
5
0.00
32.
Jakub Kwaśniak
MKS Strzelce Opolskie
5
0.00
33.
Andrzej Nadybski
MKS Strzelce Opolskie
3
0.00
34.
Daniel Leluszko
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
6
0.00
35.
Kamil Pora
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ I
,
AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ II
6
0.00
36.
Dominik Wieczorek
MKS Strzelce Opolskie
6
0.00
37.
Maciej Czachor
MMKS Kędzierzyn-Koźle
6
0.00
38.
Szymon Wąsik
MMKS Kędzierzyn-Koźle
5
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia