Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-16 M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Zbiórki
Zbiórki w ataku suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
1.
Szymon Mól
AZS_Basket_Nysa
6
0.00
0.00
0.00
2.
Olaf Szwuger
Weegree KU AZS Politechnika Opolska
4
0.00
0.00
0.00
3.
Mateusz Marczak
Weegree KU AZS Politechnika Opolska
2
0.00
0.00
0.00
4.
Mikołaj Oleksy
AZS_Basket_Nysa
6
0.00
0.00
0.00
5.
Krzysztof Krukowski
Weegree KU AZS Politechnika Opolska
4
0.00
0.00
0.00
6.
Wiktor Ciuśniak
Weegree KU AZS Politechnika Opolska
4
0.00
0.00
0.00
7.
Marcel Tomala
Weegree KU AZS Politechnika Opolska
4
0.00
0.00
0.00
8.
Jakub Kubal
Weegree KU AZS Politechnika Opolska
4
0.00
0.00
0.00
9.
Dawid Marzec
AZS_Basket_Nysa
4
0.00
0.00
0.00
10.
Dominik Jedynak
AZS_Basket_Nysa
6
0.00
0.00
0.00
11.
Jan Karaim
AZS_Basket_Nysa
4
0.00
0.00
0.00
12.
Mikołaj Ziemianek
AZS_Basket_Nysa
3
0.00
0.00
0.00
13.
Tomasz Stasiak
Weegree KU AZS Politechnika Opolska
4
0.00
0.00
0.00
14.
Gracjan Chomiuk
AZS_Basket_Nysa
5
0.00
0.00
0.00
15.
Kacper Juras
AZS_Basket_Nysa
6
0.00
0.00
0.00
16.
Michał Sojka
AZS_Basket_Nysa
6
0.00
0.00
0.00
17.
Maciej Garwol
AZS_Basket_Nysa
5
0.00
0.00
0.00
18.
Rafał Wyszyński
Weegree KU AZS Politechnika Opolska
2
0.00
0.00
0.00
19.
Szymon Angowski
Weegree KU AZS Politechnika Opolska
2
0.00
0.00
0.00
20.
Aliaksei Karalchuk
Weegree KU AZS Politechnika Opolska
4
0.00
0.00
0.00
21.
Tomasz Bartczak
MKS Strzelce Opolskie
6
0.00
0.00
0.00
22.
Jakub Dulniawka
MKS Strzelce Opolskie
4
0.00
0.00
0.00
23.
Maciej Konior
MKS Strzelce Opolskie
4
0.00
0.00
0.00
24.
Mikołaj Krukowski
MKS Strzelce Opolskie
4
0.00
0.00
0.00
25.
Michał Mróz
MKS Strzelce Opolskie
6
0.00
0.00
0.00
26.
Alan Szafer
MKS Strzelce Opolskie
4
0.00
0.00
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia