Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U15M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Punkty
Punkty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Michał Szarbatke
MKS MOS Katowice
18
605
33.61
2.
Mateusz Niemczyk
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
14
394
28.14
3.
Jeremiasz Santarius
Stela Cieszyn
15
400
26.67
4.
Filip Sośniak
AZS Częstochowa
15
388
25.87
5.
Jakub Cisowski
UKS MOSM Bytom
17
406
23.88
6.
Michał Koziej
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
15
354
23.60
7.
Konrad Litwin
UKS Jedynka Niemodlin
9
210
23.33
8.
Artur Wiśniewski
MOSM Tychy
16
369
23.06
9.
Michał Poloczek
UKS MOS Opole
15
343
22.87
10.
Miłosz Majewski
MKKS Rybnik
17
382
22.47
11.
Oliwer Śląski
MCKiS Jaworzno
16
326
20.38
12.
Mateusz Parfimczyk
UKS Jedynka Niemodlin
12
244
20.33
13.
Maciej Ciechelski
MCKiS Jaworzno
13
254
19.54
14.
JACEK MAŁKOWSKI
MUKK Pszczyna
14
271
19.36
15.
Wojciech Jagiełło
MKS MOS Katowice
16
307
19.19
16.
Tymoteusz Krok
MKKS Rybnik
17
324
19.06
17.
Samuel Kuczera
Stela Cieszyn
15
281
18.73
18.
Nikodem Holisz
Stela Cieszyn
15
280
18.67
19.
Piotr Duda
UKS MOSM Bytom
16
273
17.06
20.
Piotr Palmąka
MKS Dąbrowa Górnicza
17
289
17.00
21.
Emil Rak
UKS MOS Opole
15
249
16.60
22.
Filip Pyrzyna
AZS Częstochowa
15
243
16.20
23.
Paweł Maciejewski
GTK Gliwice
11
174
15.82
24.
Wiktor Dulian
MCKiS Jaworzno
8
122
15.25
25.
Maciej Skrok-Wolski
GTK Gliwice
15
220
14.67
26.
Radosław Waluscha
MOSM Tychy
17
245
14.41
27.
Mikołaj Kolarski
MKS Wodzisław Śląski
16
230
14.38
28.
Paweł Rak
MKKS Rybnik
15
215
14.33
29.
PATRYK ŁAKOTA
MUKK Pszczyna
16
218
13.63
30.
Krzysztof Jargoń
MKS Wodzisław Śląski
15
204
13.60
31.
Artur Szczeponek
MKS Wodzisław Śląski
16
216
13.50
32.
Robert Mulka
MCKiS Jaworzno
14
187
13.36
33.
Stanisław Reczek
UKS Jedynka Niemodlin
11
144
13.09
34.
Mateusz Czarnojan
Stela Cieszyn
16
205
12.81
35.
Maksymilian Pleszczyński
UKS MOSM Bytom
17
217
12.76
36.
Kacper Wojtas
MKS Dąbrowa Górnicza
18
228
12.67
37.
Mikołaj Olma
MKS MOS Katowice
15
174
11.60
38.
Filip Chlebiej
GTK Gliwice
16
181
11.31
39.
Seweryn Nowak
GTK Gliwice
16
180
11.25
40.
Krzysztof Stefan
UKS MOS Opole
14
157
11.21
41.
WOJCIECH ŚNIEGOŃ
MUKK Pszczyna
15
165
11.00
42.
Tomasz Trela
Stela Cieszyn
12
130
10.83
43.
Piotr Pożarowszczyk
MKS Wodzisław Śląski
16
169
10.56
44.
Kajetan Misztal
Stela Cieszyn
16
166
10.38
45.
Juliusz Moskal
UKS MOSM Bytom
16
165
10.31
46.
Dominik Kondratowicz
GTK Gliwice
14
144
10.29
47.
Wiktor Nogalski
AZS Częstochowa
16
164
10.25
48.
Mateusz Walkowicz
UKS Jedynka Niemodlin
15
151
10.07
49.
Ksawery Skurzyński
MCKiS Jaworzno
13
129
9.92
50.
Marcin Miklaszewski
UKS Jedynka Niemodlin
17
167
9.82
51.
Oliwier Kogut
MKS MOS Katowice
18
164
9.11
52.
Bartosz Jordan
MKS Wodzisław Śląski
11
99
9.00
53.
Łukasz Niżyński
UKS MOS Opole
13
115
8.85
54.
Piotr Wesołowski
GTK Gliwice
11
92
8.36
55.
Michał Jabłoński
UKS Jedynka Niemodlin
15
125
8.33
56.
Jan Iżak
MOSM Tychy
13
108
8.31
57.
Maciej Chomicz
GTK Gliwice
10
83
8.30
58.
Maksymilian Bauer
MKS MOS Katowice
15
123
8.20
59.
Michał Sawa
MOSM Tychy
11
89
8.09
60.
Nataniel Jankowski
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
8
64
8.00
61.
Milan Kaczorek
GTK Gliwice
14
110
7.86
62.
Mateusz Michnik
MKS Wodzisław Śląski
14
103
7.36
63.
Dorian Mancin
MKS Dąbrowa Górnicza
16
109
6.81
64.
Bartosz Polak
KS Pogoń Ruda Śląska
13
88
6.77
65.
Piotr Lorens
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
15
101
6.73
66.
Mikołaj Jopek
GTK Gliwice
15
101
6.73
67.
Kornel Tatar
MKS Dąbrowa Górnicza
18
120
6.67
68.
Karol Fojcik
MKKS Rybnik
15
99
6.60
69.
Oskar Paśnikowski
MKS Dąbrowa Górnicza
17
110
6.47
70.
Szymon Krzywoń
MOSM Tychy
16
97
6.06
71.
Jakub Kozieł
MKKS Rybnik
17
101
5.94
72.
Dominik Kościelecki
UKS MOSM Bytom
15
89
5.93
73.
Mikołaj Olejniczak
MKS MOS Katowice
15
88
5.87
74.
BARTOSZ RĄBA
MUKK Pszczyna
16
91
5.69
75.
Patryk Czop
UKS Jedynka Niemodlin
16
89
5.56
76.
Paweł Całka
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
14
67
4.79
77.
Dominik Szczepański
MKS Dąbrowa Górnicza
16
75
4.69
78.
Franciszek Kala
MKKS Rybnik
16
74
4.63
79.
MACIEJ GRZESIK
MUKK Pszczyna
16
73
4.56
80.
Aleksander Kopacz
KS Pogoń Ruda Śląska
12
53
4.42
81.
Wiktor Kurowski
MKS Dąbrowa Górnicza
12
51
4.25
82.
Dawid Janke
GTK Gliwice
10
40
4.00
83.
BARTOSZ SMÓŁKA
MUKK Pszczyna
13
52
4.00
84.
Wiktor Sokołowski
UKS MOS Opole
14
54
3.86
85.
Hubert Iwańczyk
AZS Częstochowa
16
60
3.75
86.
Paweł Kowalczyk
UKS MOS Opole
12
45
3.75
87.
Nikodem Korczak
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
11
40
3.64
88.
Jarosław Fierut
MKS Wodzisław Śląski
16
56
3.50
89.
SZYMON MEJSAK
MUKK Pszczyna
15
52
3.47
90.
Jakub Król
UKS Jedynka Niemodlin
13
45
3.46
91.
Maciej Chmielewski
MKS Wodzisław Śląski
9
31
3.44
92.
Paweł Śliwiński
GTK Gliwice
9
31
3.44
93.
Bartosz Całusiński
UKS MOSM Bytom
14
48
3.43
94.
Błażej Damek
MOSM Tychy
17
56
3.29
95.
Mirosław Halamoda
KS Pogoń Ruda Śląska
8
26
3.25
96.
Kacper Pieniacha
UKS Jedynka Niemodlin
17
55
3.24
97.
Jerzy Sosnowski
UKS MOS Opole
10
32
3.20
98.
Jakub Błaszczyk
KS Pogoń Ruda Śląska
10
32
3.20
99.
Antoni Caputa
UKS MOS Opole
15
47
3.13
100.
Maksymilian Tekla
GTK Gliwice
12
37
3.08
101.
Jakub Kasprzak
AZS Częstochowa
15
45
3.00
102.
Marcel Flis
MKS Dąbrowa Górnicza
18
54
3.00
103.
Jakub Bulik
KS Pogoń Ruda Śląska
14
40
2.86
104.
Franciszek Wręga
MKS Dąbrowa Górnicza
17
47
2.76
105.
Maciej Szykowski
KS Pogoń Ruda Śląska
7
19
2.71
106.
Grzegorz Frymus
MKS Dąbrowa Górnicza
12
32
2.67
107.
Krzysztof Bochenek
MCKiS Jaworzno
14
36
2.57
108.
Jan Forfecki
MOSM Tychy
15
38
2.53
109.
Emmanuel Johnson
MKKS Rybnik
14
35
2.50
110.
BARTOSZ GROMADKA
MUKK Pszczyna
10
25
2.50
111.
Julian Kochalski
UKS MOS Opole
8
19
2.38
112.
Kacper Wiatrzyk
UKS MOS Opole
16
38
2.38
113.
Ryszard Przybylski
UKS Jedynka Niemodlin
14
33
2.36
114.
Aleksander Gałka
AZS Częstochowa
14
32
2.29
115.
Jakub Reich
UKS MOSM Bytom
10
22
2.20
116.
Aleks Chmielarz
AZS Częstochowa
10
22
2.20
117.
Mateusz Grela
UKS MOS Opole
10
22
2.20
118.
Michał Głaz
MKS MOS Katowice
12
26
2.17
119.
Mateusz Folek
MUKK Pszczyna
9
19
2.11
120.
Antoni Kossakowski
UKS MOS Opole
16
31
1.94
121.
Michał Malak
Stela Cieszyn
15
29
1.93
122.
Marcel Lyko
UKS MOSM Bytom
13
25
1.92
123.
Dominik Trześniewski
UKS MOSM Bytom
16
30
1.88
124.
Dawid Balcer
Stela Cieszyn
15
28
1.87
125.
Jakub Jachym
MKKS Rybnik
15
28
1.87
126.
Michał Nawrocki
MKS Wodzisław Śląski
15
27
1.80
127.
Kacper Litwinowicz
UKS Jedynka Niemodlin
13
23
1.77
128.
Jan Nowakowski
MKS MOS Katowice
13
23
1.77
129.
Mateusz Budzicz
MOSM Tychy
17
30
1.76
130.
Antoni Rynkiewicz
MCKiS Jaworzno
13
22
1.69
131.
Michał Tyrpa
MCKiS Jaworzno
14
23
1.64
132.
Wojciech Banot
Stela Cieszyn
15
24
1.60
133.
Augustyn Goik
MKS MOS Katowice
9
14
1.56
134.
Bartosz Różewicz
AZS Częstochowa
12
18
1.50
135.
Jakub Lewandowski
MKS MOS Katowice
13
19
1.46
136.
Kuba Żurek
MKS Wodzisław Śląski
11
16
1.45
137.
Stanisław Słoniec
AZS Częstochowa
11
15
1.36
138.
Mikołaj Wawrzyńczak
AZS Częstochowa
11
15
1.36
139.
Mateusz Jamrozik
MKS MOS Katowice
12
16
1.33
140.
Oskar Bojanowski
MOSM Tychy
14
18
1.29
141.
Mateusz Seweryn
MKKS Rybnik
16
20
1.25
142.
Stanisław Kaczmarczyk
MKKS Rybnik
11
13
1.18
143.
Wiktor Maziarz-Piotrowski
MKS Wodzisław Śląski
12
14
1.17
144.
Oskar Łokietek
KS Pogoń Ruda Śląska
11
12
1.09
145.
Gabriel Stelmaszczyk
AZS Częstochowa
10
10
1.00
146.
Dawid Biela
MKKS Rybnik
12
11
0.92
147.
Mateusz Kempski
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
8
7
0.88
148.
Dominik Tórz
UKS MOSM Bytom
12
10
0.83
149.
Igor Jarocki
UKS Jedynka Niemodlin
13
10
0.77
150.
Oskar Wolnica
KS Pogoń Ruda Śląska
8
6
0.75
151.
Wiktor Kowalik
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
13
8
0.62
152.
Mateusz Skaczyński
UKS MOSM Bytom
10
6
0.60
153.
Jakub Tomaszewski
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
11
6
0.55
154.
Paweł Filc
UKS MOS Opole
10
5
0.50
155.
Mikołaj Augustyniak
AZS Częstochowa
8
4
0.50
156.
Mateusz Copik
KS Pogoń Ruda Śląska
12
5
0.42
157.
Mateusz Kwiatkowski
UKS MOS Opole
8
3
0.38
158.
Kacper Nawrocki
MKS Dąbrowa Górnicza
11
4
0.36
159.
Michał Siedlecki
MKS Dąbrowa Górnicza
18
6
0.33
160.
Melsik Sargsyan
MCKiS Jaworzno
9
2
0.22
161.
Kacper Głowacz
MCKiS Jaworzno
10
2
0.20
162.
Dawid Wątroba
MCKiS Jaworzno
10
2
0.20
163.
Franciszek Otorowski
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
8
0
0.00
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia