Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Kolegium Sędziów
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-14 M
U-12 M
U-11 M
U17M (ŚlZKosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
Ligi żeńskie
2LK (DZKosz)
U19K (ŚlZkosz.)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz.)
U13K (ŚlZKosz)
U12K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U10K (SlZKosz)
Sędziowie
Trenerzy
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn (OZKosz.)
2 Liga Kobiet (DZKosz)
U17M (ŚlZkosz)
U15M (ŚlZKosz)
U13M (ŚlZKosz)
U19K (ŚlZKosz)
U17K (ŚlZKosz)
U15K (ŚlZKosz)
U14K (ŚlZKosz)
U13K (ŚlZKosz)
U11K (ŚlZKosz)
U-19 M (OZKosz.)
U-17 M (OZKosz.)
U-14 M (OZKosz.)
U-12 M (OZKosz.)
U-11 M (OZKosz.)
U10K (ŚlZKosz)
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
U20M
U18M
U14M
U13M
U16K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11K
U15M
3 Liga Mężczyzn
U-18 M
U-16 M
U-14 M
U-13 K
Minikoszykówka Ch2006
U-20 M
U-13 M
U15K
U10K
U-11 M
U-12 M
U-10 M
2LK
U19M
U17M
U19K
U17K
U-19 M
U-17 M
U-15 M
U-19 K
U-17 K
U-15 K
U-14 K
U-12 K
U-11 K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
Poprzednie
Następne
Runda Zasadnicza
Ćwierćfinały
Półfinały
Data
Drużyny
Wynik
1 mecz
19.04.2024 20:00
WKS Śląsk II Wrocław
-
SKS Fulimpex Starogard Gdański
107:103
20.04.2024 16:00
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
-
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
70:69
20.04.2024 18:00
Miasto Szkła Krosno
-
GKS Tychy
63:72
20.04.2024 18:00
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
-
Weegree AZS Politechnika Opolska
79:81
2 mecz
20.04.2024 20:00
WKS Śląsk II Wrocław
-
SKS Fulimpex Starogard Gdański
102:103
21.04.2024 16:00
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
-
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
94:83
21.04.2024 18:00
Miasto Szkła Krosno
-
GKS Tychy
68:81
21.04.2024 18:00
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
-
Weegree AZS Politechnika Opolska
83:76
3 mecz
27.04.2024 16:00
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
-
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
86:95
27.04.2024 16:00
SKS Fulimpex Starogard Gdański
-
WKS Śląsk II Wrocław
97:79
27.04.2024 18:00
GKS Tychy
-
Miasto Szkła Krosno
71:79
27.04.2024 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska
-
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
74:73
4 mecz
28.04.2024 16:00
SKS Fulimpex Starogard Gdański
-
WKS Śląsk II Wrocław
93:63
28.04.2024 18:00
GKS Tychy
-
Miasto Szkła Krosno
93:73
28.04.2024 18:00
Weegree AZS Politechnika Opolska
-
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
73:81
5 mecz
01.05.2024 18:00
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
-
Weegree AZS Politechnika Opolska
82:75
Aktualności
25.04.2024
Najmłodsi rozpoczynają walkę o MP
24.04.2024
Kadetki z Głuchołaz grają o finał MP U15M
11.04.2024
MMP 3x3, Opole - 28.04.2024
23.03.2024
Opolskie drużyny w rozgrywkach centralnych w sezonie 2023/24
Galerie
06.09.2020
Konferencja trenerska za nami - Opole, 6.09.2020
14.07.2020
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków OZKosz.
14.07.2020
Prezesi PZKosz. na Opolszczyźnie
30.06.2020
MMP 3x3 Mężczyzn - Opole, 27.06.2020
07.11.2019
Kadra województwa opolskiego dziewcząt 2019
Relacje
Zaproszenia