Kolejka 1
|
13.10.2023 16:00 |
STARS Gliwice -
RMKS Rybnik |
28:70
|
17.10.2023 17:00 |
TRS Siła Ustroń -
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket |
81:26
|
Kolejka 1
|
13.10.2023 16:30 |
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice -
Zagłębie Sosnowiec |
52:64
|
Kolejka 1
|
13.10.2023 17:30 |
Stal Brzeg -
KS Pogoń Ruda Śląska |
115:19
|
18.11.2023 11:00 |
AK Iskra Częstochowa -
MKS MOS Katowice |
6:135
|
Kolejka 2
|
20.10.2023 17:30 |
Stal Brzeg -
AK Iskra Częstochowa |
20:0
|
20.10.2023 18:30 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
MKS MOS Katowice |
9:120
|
Kolejka 2
|
20.10.2023 18:00 |
ISWJ Wisła -
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice |
36:63
|
Kolejka 2
|
20.10.2023 18:00 |
RMKS Rybnik -
TRS Siła Ustroń |
47:104
|
21.10.2023 11:30 |
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket -
STARS Gliwice |
66:22
|
Kolejka 3
|
27.10.2023 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec -
ISWJ Wisła |
105:46
|
Kolejka 3
|
26.10.2023 17:15 |
TRS Siła Ustroń -
STARS Gliwice |
56:11
|
27.10.2023 18:00 |
RMKS Rybnik -
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket |
93:43
|
Kolejka 3
|
27.10.2023 17:30 |
Stal Brzeg -
MKS MOS Katowice |
19:55
|
28.10.2023 11:00 |
AK Iskra Częstochowa -
KS Pogoń Ruda Śląska |
20:49
|
Kolejka 4
|
03.11.2023 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec -
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice |
70:42
|
Kolejka 4
|
03.11.2023 18:30 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
Stal Brzeg |
14:114
|
04.11.2023 11:30 |
MKS MOS Katowice -
AK Iskra Częstochowa |
122:8
|
Kolejka 4
|
17.11.2023 18:00 |
RMKS Rybnik -
STARS Gliwice |
81:45
|
25.11.2023 11:30 |
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket -
TRS Siła Ustroń |
48:63
|
Kolejka 5
|
10.11.2023 16:00 |
MKS MOS Katowice -
KS Pogoń Ruda Śląska |
100:10
|
11.11.2023 11:00 |
AK Iskra Częstochowa -
Stal Brzeg |
8:121
|
Kolejka 5
|
10.11.2023 16:00 |
STARS Gliwice -
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket |
29:41
|
18.11.2023 13:00 |
TRS Siła Ustroń -
RMKS Rybnik |
114:38
|
Kolejka 5
|
10.11.2023 16:30 |
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice -
ISWJ Wisła |
69:28
|
Kolejka 6
|
|
ISWJ Wisła -
Zagłębie Sosnowiec |
20:0
|
Kolejka 6
|
16.11.2023 16:00 |
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket -
RMKS Rybnik |
84:36
|
24.11.2023 16:00 |
STARS Gliwice -
TRS Siła Ustroń |
18:97
|
Kolejka 6
|
22.11.2023 18:00 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
AK Iskra Częstochowa |
71:20
|
23.11.2023 19:00 |
MKS MOS Katowice -
Stal Brzeg |
50:61
|
Kolejka 1
|
15.12.2023 16:00 |
ISWJ Wisła -
STARS Gliwice |
89:26
|
10.01.2024 18:00 |
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket -
KS Pogoń Ruda Śląska |
95:10
|
Kolejka 1
|
15.12.2023 17:30 |
Stal Brzeg -
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice |
35:41
|
16.12.2023 10:00 |
Zagłębie Sosnowiec -
RMKS Rybnik |
115:60
|
20.01.2024 12:45 |
TRS Siła Ustroń -
MKS MOS Katowice |
36:61
|
Kolejka 2
|
22.12.2023 16:30 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
STARS Gliwice |
19:51
|
22.12.2023 18:00 |
ISWJ Wisła -
AK Iskra Częstochowa |
102:15
|
Kolejka 2
|
22.12.2023 17:30 |
Stal Brzeg -
Zagłębie Sosnowiec |
32:67
|
19.01.2024 18:00 |
RMKS Rybnik -
MKS MOS Katowice |
40:85
|
26.01.2024 16:30 |
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice -
TRS Siła Ustroń |
76:41
|
Kolejka 3
|
05.01.2024 17:00 |
MKS MOS Katowice -
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice |
58:32
|
05.01.2024 18:00 |
RMKS Rybnik -
Stal Brzeg |
49:59
|
22.03.2024 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec -
TRS Siła Ustroń |
59:69
|
Kolejka 3
|
05.01.2024 18:00 |
ISWJ Wisła -
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket |
61:54
|
26.01.2024 16:00 |
STARS Gliwice -
AK Iskra Częstochowa |
71:26
|
Kolejka 4
|
12.01.2024 16:30 |
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice -
RMKS Rybnik |
89:65
|
13.01.2024 12:45 |
TRS Siła Ustroń -
Stal Brzeg |
61:37
|
13.01.2024 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec -
MKS MOS Katowice |
57:60
|
Kolejka 4
|
12.01.2024 18:00 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
ISWJ Wisła |
21:69
|
13.01.2024 11:30 |
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket -
AK Iskra Częstochowa |
84:16
|
Kolejka 5
|
16.02.2024 16:00 |
MKS MOS Katowice -
TRS Siła Ustroń |
104:28
|
16.02.2024 16:30 |
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice -
Stal Brzeg |
39:31
|
16.02.2024 18:00 |
RMKS Rybnik -
Zagłębie Sosnowiec |
51:107
|
Kolejka 5
|
16.02.2024 16:00 |
STARS Gliwice -
ISWJ Wisła |
31:45
|
16.02.2024 18:00 |
KS Pogoń Ruda Śląska -
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket |
18:78
|
Kolejka 6
|
23.02.2024 16:00 |
STARS Gliwice -
KS Pogoń Ruda Śląska |
45:23
|
24.02.2024 11:00 |
AK Iskra Częstochowa -
ISWJ Wisła |
16:99
|
Kolejka 6
|
23.02.2024 17:00 |
MKS MOS Katowice -
RMKS Rybnik |
86:57
|
24.02.2024 10:00 |
Zagłębie Sosnowiec -
Stal Brzeg |
87:52
|
24.02.2024 12:45 |
TRS Siła Ustroń -
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice |
41:78
|
Kolejka 7
|
08.03.2024 17:30 |
Stal Brzeg -
RMKS Rybnik |
80:37
|
09.03.2024 12:45 |
TRS Siła Ustroń -
Zagłębie Sosnowiec |
63:101
|
19.03.2024 16:30 |
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice -
MKS MOS Katowice |
61:38
|
Kolejka 7
|
05.03.2024 18:15 |
AK Iskra Częstochowa -
STARS Gliwice |
23:73
|
09.03.2024 11:30 |
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket -
ISWJ Wisła |
73:56
|
Kolejka 8
|
01.03.2024 17:30 |
Stal Brzeg -
TRS Siła Ustroń |
63:42
|
15.03.2024 18:00 |
RMKS Rybnik -
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice |
69:80
|
21.03.2024 17:00 |
MKS MOS Katowice -
Zagłębie Sosnowiec |
72:75
|
Kolejka 8
|
22.03.2024 18:00 |
ISWJ Wisła -
KS Pogoń Ruda Śląska |
113:22
|
26.03.2024 18:15 |
AK Iskra Częstochowa -
Akademia Koszykówki Pogoń Prudnik Mini Basket |
21:64
|