Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

29.10.2018

News

Odsłon: 317

Opolskie na Olimpiadzie

W dniach 2-4 listopada 2018 r. odbędą się turnieje Dywizji B XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (zaw. rocz. 2005-06). Reprezentacje województwa opolskiego zagrają w Żyrardowie (dziewczęta) i Człuchowie (woj. pomorskie) – chłopcy

Dziewczęta
Dyw. A: Pomorskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Zachodniopomorskie, Małopolskie
Dyw. B: Żyrardów, 2-4.11.2018
Gr. A: Śląskie, Podkarpackie, Lubelskie, Podlaskie, Lubuskie
Gr. B: Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie (drużyna wycofała się), Opolskie, Świętokrzyskie

2.11.2018 (piątek)
16.30 Kujawsko-Pomorskie - Opolskie
3.11.2018 (sobota)
9.00 Opolskie – Łódzkie
16.30 Opolskie - Świętokrzyskie
4.11.2018 (niedziela) – 2 hale
10.00 o 7. miejsce 4A – 4B
10.30 pierwszy mecz o awans 2A - 1B
12.30 o 5. miejsce 3A - 3B
13.00 drugi mecz o awans 2B - 1A

Relacje z meczów on line

Chłopcy
Dyw. A: Śląskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodniopomorskie
Dyw. B: Człuchów, 2-4.11.2018
Gr. A: Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podkarpackie, Opolskie, Podlaskie
Gr. B: Łódzkie, Małopolskie, Lubelskie, Lubuskie, Świętokrzyskie

2.11.2018 (piątek)
14.00 Opolskie - Podlaskie
19.00 Warmińsko-Mazurskie - Opolskie
3.11.2018 (sobota)
11.30 Opolskie - Pomorskie
16.30 Podkarpackie – Opolskie
4.11.2018 (niedziela) – 2 hale
9.00 o 9. miejsce 5A – 5.B
11.30 o 7. miejsce 4A - 4B
11.30 o 5. miejsce 3A – 3B
14.00 o awans 2A - 1B
14.00 o awans 2B - 1A

Relacje z meczów on line
Planowana jest też transmisja video na stornie http://www.tvcom.pl/ oraz na profilach społecznościowych Pomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki

Kadra województwa opolskiego dziewcząt:
Lp. Nazwisko i imię zaw. Klub Trener klubowy
1. Domańska Laura MUKS Chrobry Basket Głuchołazy Widziszowski Tadeusz
2. Gola Natalia MUKS Chrobry Basket Głuchołazy Widziszowski Tadeusz
3. Gołębiewska Zofia MKS Strzelce Opolskie Damaszek Andrzej
4. Gracz Julia MUKS Chrobry Basket Głuchołazy Widziszowski Tadeusz
5. Grosicka Zuzanna MUKS Chrobry Basket Głuchołazy Widziszowski Tadeusz
6. Kanarska Martyna MUKS Chrobry Basket Głuchołazy Widziszowski Tadeusz
7. Krukowska Paulina MKS Strzelce Opolskie Damaszek Andrzej
8. Michalska Julia KSK Stal Brzeg Andruchowicz Mariusz
9. Popowicz Pola MUKS Chrobry Basket Głuchołazy Widziszowski Tadeusz
10. Rosół Weronika KSK Stal Brzeg Andruchowicz Mariusz
11. Tiszbirek Marta MKS Strzelce Opolskie Damaszek Andrzej
12. Wołkowska Amelia KSK Stal Brzeg Andruchowicz Mariusz
Trenerzy kadry: Kolekta Mariusz, Ulok Arkadiusz

Kadra województwa opolskiego chłopców:
Lp. Nazwisko i imię zaw. Klub Trener klubowy
1. Czop Patryk UKS Jedynka Niemodlin Kołodziej Marcin
2. Krajewski Michał MKS Strzelce Opolskie Rychlik Andrzej
3. Leśniak Paweł AZS Politechniki Opolskiej Opole Polek Remigiusz
4. Litwin Konrad UKS Jedynka Niemodlin Kołodziej Marcin
5. Lysek Kacper MKS Strzelce Opolskie Rychlik Andrzej
6. Miklaszewski Marcin UKS Jedynka Niemodlin Kołodziej Marcin
7. Parfimczyk Mateusz MKS Smyk Prudnik Trytek Bartosz
8. Reczek Stanisław MKS Smyk Prudnik Trytek Bartosz
9. Szklarski Bartosz UKS Jedynka Niemodlin Kołodziej Marcin
10. Walkowicz Mateusz UKS Jedynka Niemodlin Kołodziej Marcin
11. Zychowicz Konrad UKS Jedynka Niemodlin Kołodziej Marcin
12. Żurawel Kacper MKS Strzelce Opolskie Rychlik Andrzej
Trenerzy kadry: Trytek Bartosz, Kołodziej Marcin

Polski Związek Koszykówki Facebook